Titul má Juventus, zbývají 2 kola

SerieA_Italy_logo_2019_2020

Ligového mistra pro ročník 2019/20 už známe i v Itálii, do konce soutěže ale ještě zbývá odehrát 20 zápasů.

Příčky pro Ligu Mistrů už jsou také rozebrány, figurují na nich také dva dnešní protagonisté, Inter Milán a Atalanta. Na rozuzlení boje o Evropskou ligu a také o sestup do Serie B si ještě musíme počkat.

S tím prvním ale určitě pomůže dnešní druhý zápas, v němž Inter Milán hostí Neapol. Neapoli se letošní ročník příliš nepovedl, ale ještě stále může dosáhnout na evropské poháry a to na úkor AC Milán, potažmo i AS Řím. Za AC je pouze o jeden bod, ale ve 37. kole ji čeká těžký zápas na San Siro s aktuálně druhým Interem, který je favoritem na výhru, s kurzem 2.06. Výhra Neapole a šance na kvalifikaci do EL je v nabídce s kurzem 3.49. Remíza doplňuje trojici s kurzem 3.72. Zápas začíná od 21:45.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Ve hře je i třetí Atalanta, která bude od 19:30 hrát na hřišti Parmy. Atalanta už má účast v příští LM také jistou, ztráta AS Řím je totiž 11 bodů. Snažit se ale budou dosáhnout mety 100 ligových branek, podobně jako se to povedlo Manchesteru City. V současné chvíli jich mají 96. Kurz na dnešní výhru hostí z Bergama je 1.36, remíza je k mání s kurzem 5.49 a na domácího outsidera si můžeš vsadit s kurzem 7.95.

Kde sledovat Serii A? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!