Tipy na zmatení kasína

Systém je sice legální a nejedná se o podvod, ale vždy je lepší být nenápadný. Proto se vyplatí měnit druh rovných sázek. Pro náš systém totiž můžeme požít i další rovné sázky, jako jsou sudá/lichá a vysoká/nízká.

ZÁKLADNÍ TRIKY NA ODPOUTÁNÍ POZORNOSTI

  1. Pokud sázíte na barvy, sázejte i další možnosti (rovné sázky) – vysoká/nízká
  2. Další možnosti rovných sázek je sudá/lichá
  3. Pokud padají krátké série a peníze rychle přibývají, tak hrajte maximálně hodinu.
  4. Mějte v banku max. 5.000 euro, respektive DO 5.000 Euro.
  5. Založte si více účtů – po hodině se odhlaste a pak hrajte na jiném účtu
  6. Také kasínu něco dejte – jděte třeba na automaty a tam prohrajte 100 euro. Pak se zase vraťte a vyhrávejte na ruletě
  7. Mějte účty ve více kasínech – FortunaTipsportSazka hry
  8. Udělejte si tabulku a dávejte si volné dny v kasínech, kdy se vůbec nepřihlásíte. Ideální je jednou týdně dát si den volna v jednom kasínu.

To jsou základní tipy a triky, které můžete používat pro bezproblémovou hru. Pokud máte další tipy budeme za ně rádi, pište prosím na info@vitezove.cz

PROČ JSOU DŮLEŽITÉ PRAVDIVÉ ÚDAJE PŘI REGISTRACI?

Někdy se bohužel stane, že se dostanete pod drobnohled manažerů kasína. Sice proti používání systémů nezmůžou nic, ale na čem vám mohou nachytat, jsou nepravdivé údaje při registraci. Znamená to, že například při vyplňování data narození si řeknete – „k čemu jim bude datum narození, dám tam 1.1.1900“, ale pokud kasíno požádáte o výběr několika tisíc Euro, tak při první výběru může požadovat ověření. A v tu chvíli nastává kámen úrazu, protože chtějí zaslat občanský průkaz, který když jim pošlete, tak oni zjistí, že jste uvedli nepravdivé údaje a tím porušili podmínky kasína. Můžete dojít nejen k tomu, že Vám peníze nevyplatí,ale že Vám dokonce zavřou účet bez náhrady. Proto na to opravdu pozor a pokud si budete zakládat více účtu, tak použijte například údaje sourozence, nebo kamaráda, protože pak by mohl nastat tento problém.

Tip: Vyzkoušejte si strategii zdarma v casinu Fortuna zde