Tipy jak se zabavit v době koronavirové

fortunaliga_casino

Ať už se v této nejisté době zabavíš jakkoli, dbej hlavně na zdraví své a také těch, kteří mohou být koronavirem nejvíce ohroženi. Věřme, že se virus COVID-19 podaří co nejdříve porazit a budeme si opět moct vychutnat radost ze sportovních klání.

Získej 18.3. bonus na vklad u Kajotu 30 %

Ve středu si můžeš přilepšit při provedení vkladu u Kajotu. Při vkladu peněžních prostředků dostaneš 30% bonus na vklad a to počínaje 10 € až do výše 300 €, maximálně tedy ve výši 90 €. To už se vyplatí!

A to není vše, mezi 20. a 29. březnem se můžeš zapojit do losování o skvělé ceny v rámci akce Bláznivé jarní losování. Zařazení budou všichni, kdo na své hráčské konto vloží a následně protočí alespoň 30 € na jakékoli hře. Mezi cenami je např. Cash bonus 1000 €, tablet, či smartphone!

Připomeň si vítězství ve FORTUNA:LIZE

Naše nejvyšší ligová soutěž je sice také pozastavena, ale je tady i jiné řešení, než hrát FIFU. Zatoč si na Fortuně vymazlenou hru FORTUNA:LIGA a doplň si hladinu vítězství! Dnes navíc Fortuna dává všem hráčům 10 volných zatočení zdarma!

Zabav se a zaskóruj za svůj oblíbený tým. Dejte gól a získejte volná zatočení. Dejte hattrick a volných zatočení bude více!

Vítězové.cz přeji všem hodně štěstí!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je přísně zakázána.