Tipsport – vyhledání pobočky k ověření herního účtu

Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, jak si najít nejbližší pobočku Tipsportu, kde dokončíte registraci a plně aktivujete své herní konto pro sázení online či hraní v online casinu.

Tipsport nabízí kromě sázení na sportovní zápasy také hraní výherních automatů a rulety ve svém casinu Tipsport Vegas. Abyste si mohli zábavu užívat naplno, musíte se pro hraní za peníze nejprve zaregistrovat.

Přes webové stránky Tipsportu si vyplněním registračního formuláře založíte dočasné omezené konto. Následně máte 30 dní na to, abyste si podle zákona o hazardních hrách platného od ledna 2017 nechali osobně ověřit svoji totožnost a plně tak aktivovali svůj herní účet. K tomu stačí navštívit s občanským průkazem některou z poboček Tipsportu.

Vyhledávání poboček Tisportu

Pokud nevíte, kde se ve vašem okolí pobočka Tipsportu nachází, můžete si ji jednoduše vyhledat přes webové stránky. Začněte tím, že ve vrchním menu kliknete na „Pobočky“.

Zobrazí se vám mapa celé České republiky, pro lepší a rychlejší orientaci zadejte do vyhledávače požadované město.

Následně uvidíte nejbližší pobočku Tipsportu, kde si můžete nechat ověřit svoji totožnost a provést aktivaci herního účtu. V detailu pobočku najdete i informaci o otevírací době či telefonním spojení.