Tipsport Vegas nabízí 210 volných zatočení na nových automatech!

Další skvělá akce pro všechny milovníky výherních automatů je tady. V online casinu Tipsport Vegas čeká na každého hráče během následujících tří týdnů každý den 10 volných zatočení na některém ze zbrusu nových automatů. Neváhejte a využijte tuto akční nabídku i vy!

Jestli jste dosud váhali se založením herního konta v online casinu Tipsport Vegas, tak nyní nastal ten pravý čas. Osvědčená herna přišla s exkluzivní promoakcí nazvanou Léto nadupaných novinek, která snad nemůže nechat nikoho chladným. Po dobu tří týdnů dostanete denně 10 free spinů na jeden z nových, graficky a tématicky nejlépe hodnocených automatů na světě.

Tip: Založte si u Tipsportu herní konto, získejte bonus pro nové hráče a hrajte každý den ty nejlepší automaty zdarma!

Dohromady to dělá skvostných 210 volných zatočení a možností, jak si zdarma přijít na opravdu velké výhry! První hrací týden od pondělí 24. do neděle 30. června je týdnem Válečníků.

Během týdne Válečníků dostanete 10 free spinů na tyto výherní automaty:

  • Pondělí 24.6. – Incinerator
  • Úterý 25.6. – Lucha Maniacs
  • Středa 26.6. – Pumpkin Smash
  • Čtvrtek 27.6. – Rainbow Ryan
  • Pátek 28.6. – Vikings Go Berzerk
  • Sobota 29.6. – Vikings Go To Hell
  • Neděle 29.6. – Vikings Go Wild

Jak získat každý den 10 volných zatočení zdarma?

Jednoduše. Stačí, když si v online casinu Tipsport Vegas založíte herní konto. Volná zatočení na vás čekají bez jakýchkoli dalších podmínek. Jakmile budete mít registrace dokončenou, už jen spustíte vybranou hru v režimu za reálné peníze a můžete si užívat várku free spinů.

A ještě něco. Když se zaregistrujete zároveň i v herně Chance Vegas, porci 210 volných zatočení dostanete hned dvakrát! Kdo by odmítl takovou nálož zábavy, navíc zcela zdarma?

Tip: Turnaje v online casinu Tipsport Vegas: Jak hrát o lákavé odměny?