Tipsport Vegas – Jak úspěšně dokončit registraci

Rádi byste začali hrát automaty či ruletu v online casinu od Tipsportu? Připravili jsme pro vás návod na úspěšné dokončení registrace.

Tipsport udělal spuštěním casina velkou radost spoustě hráčů. Skvělými výherními automaty online ruletouvýrazně zlepšil dostupnou herní nabídku. V casinu Tipsport Vegas si můžete momentálně zahrát 39 automatů a dvě rulety evropského typu.

Pokud máte rádi casino hry, hernu od Tipsportu určitě vyzkoušejte. Se zákonem o hazardních hrách platným od loňského roku sice musíte k úspěšné registraci a hraní bez omezení kromě standardního vyplnění registračního formuláře na webu zavítat osobně i na některou z poboček kvůli ověření totožnosti, nicméně se to vyplatí.

Jak na úspěšnou registraci v casinu Tipsport Vegas?

  1. Nejprve si založte účet kliknutím na tento odkaz.
  2. Po vyplnění online formuláře budete mít založené takzvané dočasné konto, které můžete s omezeními využívat.
  3. Pro přechod na trvalé herní konto bez omezení je nutné navštívit do 30 dnů některou z poboček Tipsportu, kde ověřením totožnosti registraci dokončíte. K ověření stačí mít s sebou platný občanský průkaz.

Jak sami vidíte, osobní ověření totožnosti zase tak velkou komplikací není. Velkou výhodou Tipsportu je, že má pobočku snad v každém větším městě po celé České republice. Přehled míst, kde lze registraci dokončit, najdete ZDE.

Tip:
Tipsport Vegas: Jak získat vstupní bonus až 5 000 Kč