Tipsport: Tipovací soutěž Fotbalová desítka je zpátky

Sázky Novinky

Sázková kancelář Tipsport ohlásila další díl tipovací soutěže pro všechny fotbalové nadšence o odměny v celkové hodnotě 400 000 Netů na sázení.

Jak se Fotbalová desítka hraje?

Úkol každého hráče Fotbalové desítky je velmi jednoduchý. Stačí tipovat, jak dopadnou vybrané fotbalové zápasy v základní hrací době (1 = výhra domácích, 0 = remíza, 2 = výhra hostů).

Soutěž celkem pět kol, každé z nich tvoří dvě desítky – Česko-Slovenská a Zahraniční. V první z nich tipujete výsledky vybraných deseti utkání z české a slovenské ligy, ve druhé pak výsledky vybraných deseti duelů z prestižních evropských soutěží.

Tip:
Tipsport: Vsaďte si zdarma za 150 Kč!

Termín pro odeslání tipů 1. kola Česko-Slovenské desítky je 7. dubna v 13:00, u Zahraniční desítky ve stejný den jen o půl hodiny později. Své tipy můžete do uzávěrky libovolně měnit. Jen je nutné mít na paměti, že vždy musíte vyplnit kompletní desítku, jinak vám tipy nepůjdou odeslat.

Jak se do Fotbalové desítky zapojit jako hráč?

Soutěž je určena pro sázkaře se založeným herním kontem u Tipsportu, registraci se vstupním balíčkem pro nové hráče můžete provést přes tento odkaz. Jedinou podmínkou pro účast ve Fotbalové desítce je aktualizace vašeho hráčského konta.

Následně se stačí na webu Tipsportu přihlásit ke svému účtu, v sekci se soutěžemi vybrat Fotbalovou desítku a odeslat své tipy. To je vše.

Tip:
Sázení online: Vyhrávejte i s jednou chybou na tiketu

A o co se vlastně hraje? Pokud trefíte kompletně celou desítku, odměna vás určitě nemine. Její výše bude proměnlivá v závislosti na úspěšnosti soutěžících, její minimální výše je stanovena na 40 000 Netů na sázení na sportovní zápasy. V případě více úspěšných tipérů se mezi ně suma rozdělí. V závěrečném pátém kole Tipsport rozdělí aktuální odměny za jednotlivé desítky mezi nejúspěšnější tipující, i když netrefí kompletní desítku.

-> Chci si u Tipsportu založit herní konto a hrát tipovací soutěž Fotbalová desítka

 

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0

Sázkové kanceláře

Tipsport

Tipsport

Bonus až 50 000 Kč
SYNOTtip

SYNOTtip

Bonus až 12 500 Kč
Fortuna

Fortuna

Bonus až 25 000 Kč
Chance

Chance

Bonus až 2 000 Kč