Tipsport – sportovní sázení v mobilu

Mobilní sázení – Tipsport: Podívejte se, jak můžete sázet na sportovní zápasy přímo ve svém telefonu či tabletu.

Sázení v mobilu je v dnešní době pro sázkové kanceláře naprostou samozřejmostí. Tipsport není v tomto směru pochopitelně výjimkou. V tomto článku se zaměříme na mobilní sázení právě u sázkovky s nejpočetnější komunitou sázkařů. U Tisportu můžete na sportovní zápasy můžete hned dvěma způsoby.

Tip:
Sázky Tipsport: Vše o sázení online u Tipsportu na jednom místě

Mobilní aplikace

Není překvapením, že Tipsport stejně jako další přední české sázkové kanceláře nabízí svým hráčům možnost sázet přes mobilní aplikaci. Každý, kdo vlastní telefon s operačním systémem Android či iOS, si může vychytanou aplikaci pro rychlé a pohodlné sázení snadno stáhnout. A to buď v internetových obchodech Google Play a App Store, nebo přímo z webových stránek Tipsportu. Podrobný návod, jak si aplikaci do svého telefonu nainstalovat, najdete ZDE.

Hlavní přednosti mobilní aplikace Tipsport:

  • Dokonalý přehled o vašem kontu – snadné vklady i výplaty, všechna nastavení pod kontrolou
  • Pohodlné a bezpečné sázení – kompletní kurzová nabídka kdekoli a kdykoli
  • Tisíce živých přenosů – sázejte live a sledujte přitom přímé sportovní přenosy
  • Největší komunita sázkařů – spousta soutěží, analýzy, fórum, Tiket aréna
  • Online casino Vegas – online ruleta a automaty kdykoli k dispozici

Mobilní web

Pokud si nechcete do mobilu aplikaci stahovat, nebo máte jiný operační systém, můžete u Tipsportu na sportovní zápasy sázet také přes mobilní web. Stačí do prohlížeče svého zařízení zadat adresu stránek Tipsportu a budete automaticky přesměrováni na web přizpůsobený pro snadné sázení v telefonech a tabletech. Poskytuje naprosto stejný komfort jako při sázení na klasickém počítači.