Tipsport – Kurzová nabídka k MS v hokeji 2018

Mistrovství světa v hokeji 2018 je za dveřmi a sázková kancelář Fortuna k této velké sportovní události připravila soutěž o podíl z mimořádného banku 2 000 000 Kč.

Jak se do Hokejového maratonu zapojit?

Hokejový maraton je určen pro zaregistrované hráče. Pokud ještě nemáte u Fortuny založený účet, můžete tak učinit snadno přes tento odkaz. Pro každého nového hráče je navíc připraven vstupní bonus!

Následně si stačí každý den v době konání soutěže od 4. do 20. května vsadit libovolný předzápasový tiket alespoň za 100 Kč v minimálním kurzu 1,15 a podíl z dvoumilionového banku máte zaručen. Jeho výše bude odvislá od toho, kolik tipérů Fortuny soutěž úspěšně dokončí. Do soutěže se přihlásíte zkrátka tím, že si v první den soutěže vsadí tiket podle výše uvedených parametrů.

Fortuna má pro hráče zapojené do Hokejového maratonu připraven ještě jeden bonus. Vsaďte si postupně všechny české zápasy na MS, v různých dnech a na různých tiketech, splňte zároveň podmínky maratonu a obdržíte k celkovému podílu z banku odměnu 100 Kč navíc.

Chcete se zapojit do soutěže k hokejovému MS? Založte si u Fortuny herní účet přes tento odkaz a získejte exkluzivní lákavý akční bonus pro nové hráče!