Tipsport: Jak sázet přes speciální mobilní web

Pro sázení v mobilu nemusíte mít za každou cenou staženou mobilní aplikaci. Využívat můžete i speciálně přizpůsobený mobilní web.

O mobilní aplikaci Tipsportu jsem více psali v tomto článku. Pokud ovšem máte ve svém mobilu jiný operační systém než iOS či Android, nebo vám zkrátka nechcete aplikace stahovat, i pro vás má Tipsport řešení. Sázet lze i prostřednictvím standardního webu.

Stačí do prohlížeče svého zařízení zadat adresu stránek Tipsportu a budete automaticky přesměrováni na web přizpůsobený pro snadné sázení v telefonech a tabletech. Pokud se tak nestane, můžete se na něj přepnout prostřednictvím odkazu „Mobilní verze“ v patičce plné verze webu.

Jak sázet přes mobilní web Tipsportu?

Mobilní web má totiž poskytuje naprosto stejný komfort jako při sázení na klasickém stolním počítači či notebooku. Tudíž žádné rozdíly nehledejte, ani byste je nenašli.

Pokud již máte u Tipsportu založený účet, přihlásíte se přes ikonku v pravém horním rohu. Tam také najdete tlačítko pro registraci, za kterou každý nový hráč dostává automaticky 150 Kč na ruku a následně i možnost získat až 50 000 Kč za první vklad.

Na hlavní stránce najdete všechny předzápasové kurzy rozdělené přehledně podle sportů, pomocí filtru si můžete nechat vyjet třeba pouze dnešní nabídku, nebo zápasy se začátkem v nejbližších hodinách.

Na live sázky si přepnete kliknutím na„Live“ na spodní modré liště, v sekci „Tiket“ najdete vaše uložené tikety a nechybí ani tradiční sázkařské fórum, kde se můžete podělit o své výhry či se nechat inspirovat jinými sázkaři a jejich tikety. Mobilní web v sobě zahrnuje i tradiční sekce s analýzami na zápasy, Tiket arénu či výsledky odehraných utkání. Vše najdete v zakrytém menu, které si zobrazíte kliknutím na tři čárky v levém horním rohu hned vedle logy Tipsportu.