Tipsport: Fotbalový maraton k MS 2018 o 3 miliony

Česká jednička Tipsport spouští k blížícímu se mistrovství světa 2018 ve fotbale další z řady sázkařských maratonů. Tentokrát můžete hrát o podíl z třímilionového banku.

Startovní výstřel zazní už ve čtvrtek 14. června, tedy v den, kdy fotbalové šílenství v Rusku začne. Finiš je pak stanoven na termín finálového duelu – 15. července. Pokud chcete hrát o podíl z mimořádně lákavé dotace ve výši 3 000 000 Kč, stačí si během konání šampionátu vsadit každý den alespoň za 100 Kč. A pozor – lze si vsadit na cokoli z nabídky Tipsportu, nemusí jít nutně o sázky k fotbalovému MS .

Na stránce se soutěžemi můžete po přihlášení do svého herního konta sledovat, kolik hráčů je aktuálně ve hře. Každý, kdo úspěšně protnout cílovou pásku, se může těšit na odměnu určenou na další sázení. Podmínka je jediná – stačí pravidelně sázet a dodržet limit ve všech dnech trvání soutěže. To je vše.

Tip: Kde nejvýhodněji sázet online na MS 2018 ve fotbale? 

Chcete se zapojit do Fotbalového maratonu?

Fotbalový maraton je určen jen pro registrované klienty. Pokud ještě nemáte u Tipsportu účet, založte si ho přes tento odkaz a dokončete registraci podle pokynů. Nezapomeňte, že za úspěšnou registraci získáte odměnu 150 Kč a zároveň možnost hrát o vstupní bonus až 50 000 Kč.

Až budete mít konto založené a ověřené, stačí si po dobu MS 2018 ve fotbale každý den vsadit minimálně za stovku a podíl z mimořádného banku je váš!