Tipsport, Fortuna, Chance: Peníze na ruku za registraci

Přehledně: Podívejte se, jaké bonusy nabízejí sázkové kanceláře Tipsport, Fortuna a Chance novým hráčům za registraci.

Většina sázkových kanceláří nelákají nové sázkaře jen navstupní bonusy za první vklad, ale také na finanční obnos, který můžete využít na své první sázky ihned poté, co dokončíte registraci ověřením své totožnosti a přejdete na trvalý herní účet. Celkem snadno si tak můžete přijít na peníze zdarma na sázení.

Tip:
Výhody sázení na sportovní zápasy v mobilu

Tipsport – zdarma 150 Kč za registraci

Přidejte se do největší komunity sázkařů Tipsportu a 150 Kč na ruku na první sázky máte v kapse. Stačí si založit herní konto a dokončit plnohodnotnou registraci podle pokynů. Odměna za registraci je připisována v podobě Netů, které mají stejnou hodnotu jako opravdové peníze.

-> Chci si založit u Tisportu herní účet a získat 150 Kč

Fortuna – zdarma 200 Kč za registraci

Peníze na ruku rozdává novým sázkařům i Fortuna. Bonus získáte tak, že v registračním formuláři zadáte promokód „200naruku“. Kliknutím na tento odkaz už budete mít vše předvyplněno. Na aktivaci bonusu máte 30 dnů od dokončení registrace, částku poté prosázejte do 10 dnů od aktivace.

-> Chci si založit u Fortuny herní účet a získat 200 Kč

Chance – zdarma 200 Kč za registraci

Stejně jako ostatní osvědčené sázkové kanceláře má i Chance pro každého nově zaregistrovaného hráče připraveny peníze zdarma. Hned, jak dokončíte plnohodnotnou registraci i s ověřením totožnosti, dostanete 200 Kč na své první sázky u Chance v podobě goldenů. 1 golden = 1 Kč.

-> Chci si založit u Chance herní účet a získat 200 Kč