Tikety: Parádní střelecký koncert zhatil jediný tip

Sázky Novinky

Sázkař Tipsportu byl blízko parádní trefě a velmi příjemné výhře, zradil ho jediný tip. Tiket najdete v článku.

Sázky na hokejové střelce gólů patří u Tipsportu mezi velmi oblíbené. Tipér s přezdívkou Majco1986 ze Slovenska si na ně také vsadil, ovšem nevybíral osvědčené kanonýry, kteří dávají sezonu co sezonu spousty gólů a jsou hrozbou pro každou obranu, ale spíše sváteční střelce. O tom ostatně svědčí i to, že nejnižší kurz na tiketu s tipy na čtveřici střelců z NHL a KHL byl rovných 5.

Tip:
Sázení online: Vyhrávejte i s jednou chybou na tiketu

A právě paradoxně tip s nejnižším kurzem jako jediný nevyšel. Jméno hokejisty Semjona Košeleva z Omsku si bude ještě nějakou dobu pamatovat, zatarasil mu cestu za výhrou bezmála 238 tisíc korun.

Kdyby se i on zapsal stejně jako Jevgenij Timkin z Magnitogorsku, Boone Jenner z Columbusu a Kevin Labanc ze San Jose do listiny střelců, od ostatních členů sázkařské komunity by si za svůj tiket se střelci s vysokými kurzy vysloužil uznání.

Tip:
Tipsport – vše o sportovní sázení v mobilu

Chcete začít sázet online u Tipsportu a vybírat si z bohaté nabídky kurzových sázek? Zaregistrujte se přes tento odkaz a získejte 150 Kč na ruku na své první sázky a také vstupní bonus až 50 000 Kč!

 

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0

Sázkové kanceláře

Tipsport

Tipsport

Bonus až 50 000 Kč
SYNOTtip

SYNOTtip

Bonus až 12 500 Kč
Fortuna

Fortuna

Bonus až 25 000 Kč
Chance

Chance

Bonus až 2 000 Kč