Teplice se představí v Edenu

fortuna_liga_logo

Na horkou půdu Slavie Praha dnes večer vyběhnout fotbalisté Teplic. Oberou úřadujícího mistra o body, stejně jako Pardubice?

Slávisté začali obhajobu ligového titulu velice suverénně, v Českých Budějovicích nechali domácí s šestigólovým nášupem, na což navázali výsledkem 3:0 doma proti Příbrami. Remízu 1:1 na půdě nováčka z Pardubic asi čekal málokdo. To Teplice nezačaly nejšťastněji, sice také zaznamenaly vítězství v Příbrami (1:3), ale dvě porážky, v Pardubicích (2:1) a se Slováckem (0:2), je posunuly zpět až na 12. místo tabulky.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

V kádru Slavie Praha budou zřejmě chybět Kuchta a Zima, zatímco v teplickém mužstvu Knapík a Kozák, určitě nebude hrát teplický Nazarov. Slavia se bude chtít dostat zpět na vítěznou vlnu, aby měla dobrou formu do nadcházejícího finále kvalifikace o Ligu Mistrů. Musí také reagovat na zatím 100% bilanci Sparty Praha, která zvládla svá utkání proti Brnu, Olomouci a Karviné.

Domácí jsou samozřejmě favoritem, kurz na jejich výhru je 1.12. Nečekaná je i remíza, kurz na ni je totiž vysokých 9.88. Na výhru Teplic by si asi dnes vsadil pouze skalní fanoušek, tip by mu ale mohl vyjít s kurzem 25.10.

Zápas začíná od 20:00 a sledovat ho můžeš také na streamu Fortuna TV.

Fortuna: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Fortuny sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené hráčské konto. Dále je nutné mít na svém hráčském kontě mít kladný zůstatek, jinak streamy spustit nepůjdou.

Hodně štěstí při sázení!