Tampa otočila sérii a vede 2:1

nhl_logo

Tampa Bay nevstoupila do finálové série nejšťastněji. Zareagovala ale dvěma výhrami a nyní je opět na Dallasu, aby ukázal, že chce vyhrát Stanley Cup.

První vítězství Tampy, kterým srovnala stav série na 1:1, by se ještě dalo označit jako těsné. Po první třetině, kterou Lightning vyhráli 3:0 dostali v každé další po jednom gólu a Stars mohli vynutit také prodloužení. Nakonec se tak ale nestalo a zápas skončil za stavu 3:2.

Ve třetím zápase série už ale hráči Tampy Bay Lightning vrátili svým soupeřům z Dallasu porážku z prvního zápasu (4:1) se vším všudy. První třetinu vyhráli v poměru 1:2, druhou pak dokonce 0:3, přičemž se prosadil i Ondřej Palát. Poslední dějství vyhrál Dallas 1:0 a stanovil tak konečné skóre zápasu na 2:5. Minutu a pětapadesát vteřin před koncem zápasu pak padlo rovnou 5 trestů za hrubost (+1 za krosček) najednou.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Za Dallas Stars stále nemohou nastoupit čeští hráči Faksa a Hanzal. Chybět budou také Bishop, Johns, Comeau a Fedun. Za Lightning bude nejspíš absentovat Bogosian.

Finálová série se nám tak krásně přelévá z jedné strany na druhou, čehož mohou využít právě sázkaři. Kurz na to, že dnes Dallas Stars vyrovnají sérii na 2:2 vítězstvím je 3.28. Remíza a prodloužení je v nabídce s kurzem 3.87 a triumf Tampy, zaručující vedení 3:1 na zápasy, pak s kurzem 2.02.

Zápas můžeš sledovat na TV Tipsport, začíná opět ve 02:00 v noci.