Tampa má Stanley Cup na dosah

nhl_logo

V posledních dvou zápasech se finálová série mezi Stars a Lightning notně vyrovnala. Viděli jsme totiž dvakrát prodloužení, pokaždé s jiným vítězem.

Tampa za stavu série 2:1 vydřela vítězství v prodloužení poté, co zápas skončil 4:4. V prvním „mečbolu“ ale neuspěla a Stars zvládli oplatit stejnou mincí. Po konci třetí třetiny platil stav 2:2 a v čase 29:23 se za Stars prosadil kanaďan Perry. Dallasu se však kupí zranění, celkem už jim chybí 8 hráčů. Kromě zraněných Bishopa, Johnse a Hanzala dnes zřejmě nenastoupí ani Comeau, Faksa, Fedun, Hintz a Sekera.

Naproti tomu Lightning scházi pouze Stamkos a otazníky visí nad Bogosianem a Schennem.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Sázkovky mají za to, že Tampa Bay dnes dosáhne na vytoužený Stanley Cup, jsou totiž favoritem na výhru a to s kurzem 1.93. Vítězství Dallas Stars a tím pádem také vynucení sedmého zápasu série si můžeš vsadit s kurzem 3.22. To, že uvidíme třetí prodloužení v řadě si pak můžeš na tiket hodit s kurzem 4.30.

Zápas můžeš sledovat na TV Tipsport, začíná opět ve 02:00 v noci.

Jak využívat TV Tipsport?

Pro sledování přímých přenosů na TV Tipsport si musíš založit uživatelské konto u Tipsportu. Bez toho streamy nespustíš. V případě, že máš založený jen dočasný účet, můžeš sledovat přenosy jen po dobu 7 dní. Po uplynutí této lhůty je třeba dokončit registraci a získat trvalé konto, jinak nebudou přenosy přístupné.

Tip: Jak na úspěšné dokončení registrace u Tipsportu

Po získání plnohodnotného trvalého konta máte sportovní přenosy včetně streamů ze zámořské NHL dostupné kdykoli budete chtít po splnění jediné podmínky – stačí si v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč.

A jak si spustíte první přenos na TV Tipsport? Velmi snadno. Přihlaš se na svůj herní účet u Tipsportu a v hlavním menu klikni na „TV“. Následně si už jen stačí z nabídky přenosu vybrat ten, kterých chceš sledovat.