T1 potřebují body, DWG je mít bude

lck_2020_summer

V sobotu uvidíme zápas DAMWON Gaming s trápící se Hanwhou, T1 vyzvou SANDBOX Gaming.

Prvním zápasem dne bude v 10:00 začínající série DAMWON Gaming – Hanwha Life. Asi netřeba sáhodlouze psát o tom, jak tento mač dopadne, protože poslední Hanwha Life Esports zatím vyhráli pouze 1 sérii a to proti předposledním SeolHaeOne Prince. Výkony DAMWON Gaming jsou naopak nad očekávání dobré, a s 10 výhrami jsou na 2. místě tabulky. Zároveň má DWG nejméně prohraných her v lize, pouze 4, klidně si tedy vsaď na přesný výsledek 2:0, který je v nabídce za 1.28. Samotná výhra DWG je v kurzu 1.04.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Odpoledním utkáním bude T1 – SANDBOX Gaming, jehož protagonisté oba vyhráli své páteční zápasy. T1 přehráli v Telecom War KT Rolster 2:0 a to dokonce s novým Midlanerem. Namísto Fakera nastoupil Clozer. SANDBOX ve své sérii nakonec zdolali Team Dynamics 2:1.

SANDBOX Gaming je nyní na rozcestí, se ziskem 6 bodů mají stále šanci na účast v play-off, ale musí opravdu „zapnout“ a doufat v zaváhání Afreeca Freecs. Dobrou zprávou pro jejich fanoušky nicméně je, že hrozba sestupu byla velmi pravděpodobně odvrácena. T1 jsou na 4. místě s 8 body, jejich poslední zápasy jsou však proti těžkým soupeřům v podobě DWG a DRX, body tedy musí nahnat hned teď. T1 jsou favority na výhru, s kurzem 1.19. Výhru SANDBOXu si můžeš vsadit za 4.35.

Druhá série začíná od 13:00.

Kde sázet na League of Legends?

Kurzy na LCK, včetně live sázek, nabízí mimo jiné sázková kancelář Tipsport. Přenosy zápasů najdeš na YouTube (s anglickým komentářem), sleduj kanál LCK Global.