Stolní tenis dnes v Rusku, na Ukrajině i v Česku

stolni_tenis_ilustracni

V Rusku dnes pokračuje Liga Pro, na Ukrajině se hrají zápasy Setka Cupu v mužské i ženské části a doma nás čekají utkání v rámci mužské TT Star Series.

Zápasy se budou hrát až do pozdních nočních hodin, na utkání v Česku je ale ideální sázet hned, poslední je totiž naplánováno na 14:40. Vsaď si na ping pong u SYNOTtipu a získej výhodný startovací bonus.

⇨ Tip: Založ si hráčské konto u SYNOTtipu a získej okamžitý registrační bonus 500 Kč a vstupní bonus až 10 000 Kč!

Tipsport COOL liga v CS:GO

Od šesti hodin odpoledne si můžete vychutnat akci a napětí ze hry Counter Strike: Global Offensive v české Tipsport COOL lize. Představí se známé týmy jako eSuba, či SINNERS. Hrát se dnes budou čtyři zápasy, eSuba – Eclot Gaming (18:00), Dark Tigers – SINNERS (19:00), Gunrunners.AOC – Universe (20:00) a BloodyDevils – Team Gravity (21:00).

Na tuto soutěž si můžete exkluzivně vsadit u Tipsportu.

LoL a DOTA 2 také zabaví

Fanoušci DOTY si mohou vsadit na zápasy celosvětové série ESL One Los Angeles, hraje se v Číně, Jihovýchodní Asii, Jižní Americe a Severní Americe. Dnes od 14:00 například můžeš vsadit na vítěze zápasu PSG.LGD – Royal Never Giveup.

V Číně také nezahálejí s nejvyšší ligou League of Legends – LPL, které budou kromě dneška pokračovat i zítra. Dnes ještě určitě stihnete sázku na zápas JD Gaming – Suning.