Srovnání vstupních bonusů Fortuny

Sázky Bonusy

Fortuna má pro každého nově registrovaného sázkaře připraven Vstupní bonus. Na výběr máte hned ze dvou možností. Oba Vstupní bonusy jsme pro vás srovnali, abyste se mohli lépe rozhodnout, který si vybrat.

V obou případech jde o bonusy určené jen a pouze pro nově registrované hráče. V případě online registrace si bonus jednoduše vyberete při vyplňování registračního formuláře. O Vstupní bonus ale můžete projevit zájem také při dokončení registrace na kamenné pobočce Fortuny.

A jaké Vstupní bonusy Fortuna novým hráčům nabízí?

  • Sázka bez rizika – 500 Kč
  • Bonus na vklad – 3 000 Kč

Pojďme si oba Vstupní bonusy trochu blíže představit. Pozornost rozhodně věnujte i podmínkám, za kterých lze bonusy využít. Může to mít vliv na vaše rozhodnutí při výběru Vstupního bonusu.

Tip: VSAĎTE SI PRVNÍ SÁZKU BEZ RIZIKA!

Sázka bez rizika – 500 Kč
S tímto Vstupním bonusem máte jistotu, že vaše první uzavřená sázka u Fortuny nemůže prohrát. Pokud vám tip nevyjde, sázková kancelář vám vrátí celou sázku až do výše 500 Kč.

Jaké podmínky musíte pro zisk bonusu splnit? Platí pro první sázku od aktivování bonusu, sázku musíte uzavřít do 10 dnů od jeho aktivace. Pokud vám sázka nevyjde, Fortuna vám vrátí vklad během 12 hodin po vyhodnocení dané sázky. Nabídka se vztahuje na veškeré kursové sázky bez jakéhokoliv omezení.

Bonus na vklad – 3 000 Kč
Vložte si peníze na svůj hráčský účet u Fortuny a získejte až 3 000 Kč navíc. Druhý nabízený Vstupní bonus má daleko lákavější hodnotu, nicméně je vázaný na objem sázek.

Jaké podmínky musíte pro tento bonus splnit? Hned, jak prosázíte hodnotu bonusu a vkladu, budeš moci disponovat s 20 % z bonusové částky. S celkovou hodnotou přiděleného bonusu můžete počítat až v okamžiku, kdy prosázíte pětinásobek vkladu a bonusu.

Do prosázené sumy jsou započítány sázky v min. kurzu 1,95, zohledňují se všechny druhy sázek. Denně se započítává maximálně 10 % z požadovaného obratu, nejvýše však do částky 3 000 Kč. Podmínky pro získání vstupního bonusu je nutné splnit do 90 dnů od data prvního vkladu.

Tip: Stručně a přehledně vše o online sázení u sázkové kanceláře Fortuna

Jak to funguje v praxi? Uveďme si jednoduchý příklad. Při online registraci jsem si vybral Vstupní bonus 3 000 Kč za vklad. Následně jsem vložil na své konto 1000 Kč, tím pádem mi byl přidělen bonus ve stejné výši. Abych mohl s bonusem disponovat, musím uzavřít sázky v celkové hodnotě 10 000 Kč (1 000 Kč bonus + 1 000 Kč vklad x 5 = 10 000 Kč).

Jakmile prosázím 20 % z této sumy (tj. 2 000 Kč), můžu počítat s bonusem v hodnotě 200 Kč. Dále po prosázení zbylé sumy (tj. 8.000 Kč) můžu disponovat se zbylou částí přiděleného bonusu, tedy 800 Kč.

 

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0

Sázkové kanceláře

Tipsport

Tipsport

Bonus až 50 000 Kč
SYNOTtip

SYNOTtip

Bonus až 12 500 Kč
Fortuna

Fortuna

Bonus až 25 000 Kč
Chance

Chance

Bonus až 2 000 Kč