Sportka udělá milionáře z dalších 100 lidí!

Díky Sportce bude v České republice do dvou měsíců dalších 100 milionářů. Chcete se stát jedním ze šťastných výherců 2 milionů korun? Máme pro vás návod, co pro to musíte udělat!

V každém slosování až do 15. října mají sázející daleko větší možnost stát se milionářem. Kromě Superjackpotu dojde vždy i na losování pěti kódů na sázenkách, které svým majitelům zajistí příjemnou výhru ve výši 2 miliony korun. Sazka takto mezi sázející rozdělí celkem 200 milionů korun.

Chcete se zařadit do losování a stát se jedním ze 100 nových milionářů? Stačí mít vsazený plný tiket, tedy 10 sloupců i se Šancí. To je vše, jiná podmínka není. Pak už musíte jen čekat na nejbližší losování.

Vsadit si můžete na internetových stránkách Sazky nebo v mobilní aplikaci SAZKA pro chytré mobilní telefony. Zde si zároveň svoje čísla zkontrolujete ihned po skončení slosování.

Proč Sportka zařadila mimořádné losování?

Za vším stojí rozpouštění Superjackpotu. Ten se skládá ze dvou částí: Jackpot 1. pořadí a Bonusu. Bonus roste s každým dalším losováním, jakmile přesáhne hranici 250 milionů, zůstane v něm jen 50 milionů a 200 milionů se převede do speciálního fondu. Z něj ve 20 po sobě jdoucích slosováních Sazka vygeneruje 100 výher ve výši 2 miliony korun. S každým losováním tak vznikne nejméně pět nových milionářů.