Sportka: Jak hrát online o nejvyšší možné výhry?

Loterie Novinky

Podívejte se, co musíte při online sázení Sportky udělat pro to, abyste byly ve hře o maximální výhry.

Se Sportkou můžete hrát každý týden o opravdu velké peníze. Na základní výhru stačí, když uhodnete tři z šesti tažených čísel. Pokud ovšem cílíte na vyšší částky, zahrajte si o obří Superjackpot. Co musíte udělat pro to, abyste byli ve hře o nejvyšší možné výhry a splnili si tak své sny? Není to vůbec nic složitého.

Tip:
Sportka - Tipy na výherní sázenku

Začněte tím, že si vsadíte plnou sázenku, to znamená, že vyplníte šest čísel ve všech deseti sloupečcích. Nemáte svá šťastná čísla? Nevadí. Můžete zvolit náhodný tip, nově navíc lze při sázení online místo čísel vybírat obrázky svých oblíbených sportů.

K tomu si navíc vsaďte za 20 Kč ještě doplňkovou hru Šance. Nemusíte si lámat hlavu s výběrem dalších čísel, o výhře rozhoduje číslo vaší online sázenky. Pokud by se vám nelíbilo, můžete si jednoduše nechat vygenerovat jiné.

Kdy vyhráváte Superjackpot?

Výhercem obřího Superjackpotu se stáváte v okamžiku, kdy uhodnete všech šest čísel v prvním nebo druhém tahu Sportky a máte poslední číslo sázenky shodné s posledním taženým číslem hry Šance.

Nezapomeňte, že slosování Sportky probíhá každou středu a neděli, minimálně jednou měsíčně i mimořádně v pátek. Při online sázení je možné uzavřít sázku na více slosování dopředu. Zkusíte své štěstí?

Tip:
Návod: Jak si vsadit Sportku online - krok za krokem

 

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0