Sparta jede v Extralize do Varů

tipsport_elh_2020

Na ledě HC Energie Karlovy Vary se dnes vypraví pražská Sparta. Jedná se o jediný zápas dne, který je v plánu v rámci 29. kola nejvyšší hokejové soutěže.

Karlovy Vary si v pondělí připsaly skalp lídra soutěže, třineckých Ocelářů, které porazili po nájezdech. Na Spartu budou mít také den odpočinku „náskok“, ta totiž odehrála v úterý duel se Zlínem. V Praze porazila Berany 10:0 a udržela si tak sérii výher, která se táhne už 6 zápasů! Vary naopak před výhrou proti Třinci neuspěly ve třech předchozích utkáních, z nich si odvezly pouze 1 bod za remízu s Mladou Boleslaví.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Sparta Praha se v lize zatím prezentuje dobře, ačkoli na Třinec ztrácí 8 bodů. Patří však mezi nejlépe bránící týmy a ve střeleckých statistikách je hned za Oceláři. I dnes je favoritem na výhru a to s kurzem 2.25. Remízu si můžeš vsadit s kurzem 4.30 a výhru domácí Energie za 2.70.

Zápas začíná v 17:00 a sledovat ho můžeš také na TV Tipsport.

Tipsport: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Tipsportu sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené uživatelské konto. V případě, že máte jen dočasný účet, streamy budete mít přístupné jen po dobu 7 dní. Pokud do té doby nedokončíte registraci a nezískáte trvalé konto, přenosy vám přestanou fungovat.

S trvalým účtem si stačí v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč a sportovní streamy máte k dispozici neustále.

Jak streamy na webu Tipsportu sledovat?

Je to jednoduché. Stačí se přihlásit do svého herního konta a v sekci LIVE sázek si vybrat zápas, který chcete sledovat. Zda je k utkání přímý přenos k dispozici, zjistíte velmi snadno – utkání se streamem jsou označena ikonkou televize. Po kliknutí na vybraný zápas se vám uprostřed stránky zobrazí okno s přímým přenosem.