Španělé musí napodruhé vyhrát

2022-world-cup

Neslavným začátek měla kvalifikace na MS 2022 pro Španělsko, které nedokázalo porazit odhodlané Řeky. V Granadě tak bralo pouze bod za remízu 1:1.

Přesně jak jsme předvídali v minulém článku, Španělsko se ujalo vedení v zápase díky brance Moraty. V druhém poločase ale dokázal, díky penaltě v 57. minutě, srovnat hostující Bakasetas a do konce utkání už jsme další branku neviděli. Ztráta dvou bodů musí mrzet o to více, že to ani nebylo proti nejsilnějšímu protivníkovi ze skupiny. Tím je totiž Švédsko, které naopak bralo v prvním zápase všechny body proti Gruzii.

Gruzie je dnešním oponentem Španělů a nic jiného, než dvojka se neočekává. Proti týmu, který je na žebříčku FIFA na 89. místě by byl jiný výsledek opravdovým šokem (Řecko je aktuálně 53.). V gruzínském Tbilisi se tedy nejspíše budou radovat hosté, předpoklad je ten, že by mohlo padnout i více branek. Zápas začíná v 18:00.

Favoritem jsou Španělé, na jejichž výhru je vypsán kurz 1.21. Vítězství domácích tam najdeš za 16.00, remízu pak za 6.66.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Švédi dnes budou prvním soupeřem Kosova v této kvalifikační skupině. Díky lichému počtu týmů ve skupině B začíná tato mladá země až dnes a hned je to proti jednomu z favoritů na postup. Švédsko je totiž na žebříčku FIFA poměrně vysoko, na 20. místě, a k tomu musíme přidat i fakt, že se do její reprezentace vrátil „bůh“ jménem Zlatan Ibrahimovič.

Pro Kosovo půjde teprve o druhou kvalifikaci na MS v jeho historii. Ta první nedopadla vůbec dobře, nevyhrálo ani jeden zápas a celkem získalo pouze jeden bod za remízu proti Finsku hned v prvním duelu. Zbylých devět byly tedy logicky prohry, zároveň to ale tedy znamená, že o moc horší už to být nemůže, takže vyhlídky jsou v tomto směru dobré. Proti týmům jako je Řecko, či právě Gruzie by se Kosovu mohlo zadařit, uvidíme co předvedou dnes v Prištině proti favorizovaným Švédům.

Na premiérovou výhru Kosova v kvalifikaci na MS si můžeš vsadit s kurzem 5.80. Remíza je k mání za 3.75, vítězství Švédska pak za 1.66.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!