Sousedi se poperou v Ekstraklase

polsko_ekstraklasa

Odložené utkání 6. kola se dnes bude dohrávat také v polské Ekstraklase. Wisla Krakow dnes, v souboji v tabulce sousedících týmů, hostí Lechii Gdańsk.

Lepší formu má Wisla

Oba týmy jsou na tom, co se týče bodů, podobně, jinak by nemohlo jít o sousedy v tabulce. Formu má ale lepší Wisla Krakow, která neprohrála už 3 zápasy v řadě, poslední dva dokonce zvládla vyhrát. Zatím je však o bod za Lechií a to navzdory tomu, že z posledních pěti zápasů získala o bod více. Má i lepší skóre, 13:9 proti 11:10.

Spolehnout se také bude dnes moct na zkušeného Jakuba Blaszczykowského.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Lechia Gdańsk zatím poráží týmy, které jsou v tabulce pod ní, což se stalo jak Stalu Mielec, tak i Podbeskidzie. Dnes je to však vyrovnanější. Oba týmy jsou totiž oceněny kurzem na výhru ve výši 2.55! Remízový výsledek je k mání s kurzem 3.32.

Lechia má v týmu aktuálně třetího nejproduktivnějšího střelce v soutěži, šestatřicetiletého Flavia Paixaa z Portugalska, který má na kontě 5 gólů.

Favoritem jsou dnes domácí, výhra Jagiellonie je oceněna kurzem 2.05, zatímco na Wislu si lze vsadit s kurzem 3.39. Remíza je ale také možná, kurz na ni je 3.37.

Zápas začíná od 18:00 na Městském stadionu v Krakově.

Fortuna: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Fortuny sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené hráčské konto. Dále je nutné mít na svém hráčském kontě mít kladný zůstatek, jinak streamy spustit nepůjdou. V sekci „Live“ jsou pak streamované zápasy označeny ikonkou „Play„, na níž stačí kliknout a stream se spustí.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!