Souboj ze středu tabulky ve 2. lize

fortuna_narodni_liga_logo

Fortuna: Národní liga má dnes na programu dohrávku 4. kola soutěže, mezi osmou Vlašimí a sedmým Prostějovem. Oba týmy dělí v tabulce pouze bod.

Vlašim bude hrát doma teprve třetí zápas, v těch dosavadních ještě neprohrála (1/1/0). Proti Prostějovu má ve 2. lize také velmi pozitivní bilanci. Ze šesti odehraných zápasů dokázala čtyřikrát vyhrát, navíc při tom nedostala ani gól. Sázet určitě bude opět na útočníka Marka Červenku, který skóroval ve třech posledních zápasech Vlašimi.

Prostějov má ale, s pěti obdrženými brankami, společně s Hradcem Králové a Chrudimí, nejlepší obranu v lize. Dnes se Prostějovu naskýtá šance bodovat naplno ve třech po sobě jdoucích ligových zápasech v řadě, což by se mu podařilo poprvé od přelomu sprna/září 2018.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Sázkovky nicméně věří dlouhodobější statistice, proto favorizují Vlašim, na níž je kurz 2.00. Remíza je v nabídce s kurzem 3.10 a výhra Prostějova pak za 3.78.

Zápas začíná už od 13:30.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!