Souboj o poháry: Dortmund – Wolfsburg

bundesliga-logo

Dnes se v Německu utkají pátý a šestý tým ligové tabulky. Dortmund možná až překvapivě klopýtá, dnes se však může posunout na 4. příčku.

Ne každý by asi čekal, že po necelých 14 kolech bude Wolfsburg v tabulce před Borussií Dortmund. To samé se však dá říct i o Unionu Berlín, aktuálně čtvrtém týmu tabulky. Dortmund neprožívá nejlepší okamžik sezóny, z posledních pěti zápasů třikrát prohrál, výhru si připsal pouze v Brémách. Tyto ztracené body ho nyní stojí několik příček v tabulce a je potřeba znovu najít ztracený recept na vítězství.

Wolfsburg má opačnou formu, tři výhry v posledních pěti zápasech, k tomu jediná prohra, která navíc přišla na Bayernu Mnichov. To rozhodně není špatné a Wolfsburgu dnes stačí i bod na to, aby se posunul na čtvrtou příčku, právě před Union Berlín. Poslední dva vzájemné zápasy na stadionu BVB však dopadly jasně ve prospěch domácích, výhrami 2:0 a 3:0.

Domácí jsou favoritem také dnes, jejich výhru si můžeš vsadit s kurzem 1.65. Remíza je v nabídce s kurzem 4.33, vítězství Wolfsburgu za 5.27. Zápas začíná od tradičních 15:30.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

V 18:00 začne druhý dnešní zápas v rámci Bundesligy, Bayern Mnichov hostí předposlední Mohuč. V tomto naprosto nevyrovnaném zápase jsou samozřejmě také favority na výhru domácí. Kurz na výhru bavorského velkoklubu je pouze 1.11, což však dává velký prostor pro value betting. Remíza je totiž v nabídce sázkovek za 11.60 a výhru hostí si můžeš vsadit dokonce za 25.30!

Věříš, že Bayern dnes zaváhá? Dvě remízy z posledních pěti zápasů tomu dávají určitou šanci. Stejnou bilanci remíz v poslední době má totiž i Mohuč.

Kde sledovat Bundesligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!