Souboj o evropská místa v La Lize

La_liga_logo_wide

Na povánočním programu La Ligy je mimo jiné také souboj mezi Sevillou a Villarrealem, poznáme v něm vítěze?

Zápas, který otevře úterní program ve Španělsku, bude středem zájmu mnoha fanoušků po celém světě. Aktuálně čtvrtý a šestý tým ligy si to na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán rozdají už od 17:00. V tabulce je na tom lépe Villarreal, který má 26 bodů, ale odehrál už 15 zápasů. Sevilla, pod vedením trenéra Lopeteguiho, je s 23 body šestá, na Villarreal má ale v ruce ještě dva neodehrané zápasy.

Sevilla je na tom lépe také co se týče formy, z posledních pěti utkání nasbírala 10 bodů, v případě Villarrealu to bylo pouze 7, ale tým Unaie Emeryho zase alespoň udržel celou dobu neporazitelnost. Co se týče dostupnosti hráčů, je to celkem „fér“. Seville bude chybět Escudero a také Tomáš Vaclík, který léčí svalové zranění. Villarrealu budou chybět celkem tři hráči, Coquelin, Mario a Moreno.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Do role favorita na výhru byla dnes pasována Sevilla, ale vůbec bychom se nedivili, kdyby se nakonec realitou stala remíza. Kurz na Sevillu je dnes 2.15, ale je třeba připomenout, že z posledních 4 domácích vzájemných zápasů skončily 3 remízou (0:0, 2:2 a 0:0), ten poslední, který se hrál před rokem (15.12.19) dokonce Villarreal vyhrál 1:2. Remíza je dnes k mání s kurzem 3.33, výhra Emeryho Villarrealu pak za 3.63.

Zápas začíná v 17:00 a sledovat ho můžete na TV Tipsport.

Kde sledovat La Ligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!