Sleduj nejlepší evropský basket

euroliga-basketbal-dark

Také dnes v podvečer už můžeš usednout před obrazovku a sledovat nejlepší evropský basketbal, na programu jsou totiž další 4 zápasy v rámci Euroligy.

Kdo dnes bude hrát?

Naštěstí se Euroliga ještě stále hraje, ale kdo ví, jak to bude? Především, když se po celém kontinentu znovu zavádí protipandemická opatření. V tom případě je sport, především ten nadnárodní, jedním z prvních na odstřel. V Eurolize má většina týmů odehrána dvě utkání, některé týmy pak tři.

Od 18:30 můžeš sledovat buď zápas Maccabi Tel Aviv – Bayern, nebo Olympiakos – Milán. Maccabi má zatím na konte výhru nad Albou Berlín a prohru s CSKA Moskva. Proti Bayernu, který prohrál v prodloužení s Milánem a pak zvítězil rovněž nad Albou Berlín, bude favoritem. Výhru Maccabi si můžeš vsadit s kurzem 1.33, na Bayern pak s kurzem 3.41.

Zápas Olympiakosu, který doteď prohrál s vedoucím Žalgirisem Kaunas a následně vyhrál derby nad Panathinaikosem, a Milánem je mnohem vyrovnanější. Milán je zatím na průběžném třetím místě, po vyhraném prodloužení s Bayernem a výhře nad Lyon-Villeurbanne, a dnes je favoritem s kurzem 1.86. Na řecký celek si můžeš vsadit s kurzem 2.00.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Nejvýše postavený tým, který dnes uvidíme v akci je Fenerbahce (výhry proti Crvene Zvezde a Anadolu Efes), které je aktuálně druhé. Dnes vyzve CSKA Moskva, které se po porážce v Barceloně zvedlo a doma porazilo Maccabi Tel Aviv. Fenerbahce je dnes favoritem na výhru, na níž je vypsán kurz 1.60. Vítězství CSKA si můžeš vsadit s kurzem 2.38. Zápas začíná od 19:45.

Posledním utkáním dne bude, od 21:00, souboj dvou týmů z konce tabulky, Real Madrid – Khimki Moskva. Khimki zatím prohrálo oba své zápasy, jak s Panathinaikosem, tak i s Žalgrisem Kaunas. Real Madrid je na tom ale ještě o něco hůře, díky horšímu skóre je po prohrách s Baskonií a Valencií až na předposlední, 17. příčce. Dnes je ale těžkým favoritem na výhru, s kurzem 1.02. Khimki si můžeš vsadit s mega kurzem 14.90.

Kde vsadit na basketbalovou Euroligu?

Na Euroligu si můžeš vsadit u sázkové kanceláře Fortuna, která nabízí také live streamy z této soutěže.