Slavii jde o všechno, chce vstřelit gól

Liga Mistrů promo

Slavia Praha se dnes bude snažit o zajištění pořádné výplatnice. Postupem přes Midtjylland si mohou sešívaní vydělat 415 miliónů korun.

Před odvetou v dobré pozici

Slavia Praha v domácím utkání uhrála nadějnou remízu 0:0 a to i přesto, že více šancí měl soupeř. Slavia tedy nepotřebuje ani vyhrát, na přímý postup jí stačí jakákoli remíza, vyšší než 0:0. Pokud by zápas skončil bez branek, bude se prodlužovat. Samozřejmě výhra Slavie ji posouvá dále, stejně jako v případě domácího Midtjyllandu.

Peníze z Ligy mistrů by se Slavii v každém případě hodily, zmíněných 415 mil. Kč je pouze za účast v základní skupiny Ligy mistrů, hraje se ještě ale o výkonnostní bonusy, za výhry a remízy. Pokud Slavia zápas nezvládne, zahraje si v základní skupině Evropské ligy. Kurzy jsou jako na hraně nože, domácí Midtjylland si můžeš vsadit s kurzem 2.80, Slavii Praha pak za 2.77. Remíza je k mání za 3.06.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Co ještě se dnes hraje?

Stejně jako v minulém týdnu se dnes v kvalifikaci představí Krasnodar, PAOK, Maccabi Tel Aviv a také RB Salcburk. Všechny zápasy začínají od 21:00.

Red Bull Salcburk (1.14) – Maccabi Tel Aviv (20.10), remíza (9.05). První zápas vyhrál Salcburk v poměru 2:1.

PAOK (2.12) – Krasnodar (3.45), remíza (3.56). První zápas vyhrál Krasnodar v poměru 2:1.