Slavia Praha je opět na ostrovech

Evropská liga promo

Všechny prozatímní výpady Slavie Praha na britské území zatím skončily nespornými úspěchy, pokaždé totiž znamenaly postup pražského klubu do další fáze.

V tomto dvojzápase se ale situace trochu změní. Kromě logické změny soupeře, kterým je dnes londýnský Arsenal, se změní také pořadí zápasů. Slavia odehraje první zápas venku a ve druhém bude mít výhodu domácího prostředí. Bez přítomnosti fanoušků je to ovšem výhoda spíše teoretická.

Slavia Praha se dnes postaví papírově nejsilnějšímu soupeři v dosavadním průběhu vyřazovací fáze Evropské ligy, ale i tak má šanci uhrát nadějný výsledek. Gunners totiž mají “oblibu” ve ztěžování dobře se vyvíjejících zápasů, podobně jak předvedla právě Slavia ve svém posledním zápase v Brně. Arsenal má za sebou těžkou sezónu, v níž předvedl v pravdě nevídanou kapacitu pro zbytečné komplikace, ať už se jednalo o penalty, červené karty, či laciné chyby vedoucí ke gólům soupeřů.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Kvůli zranění a stopce od UEFA bude pražanům chybět stoper Kúdela, zranění vyřadí také brankáře Koláře. Ani Arsenal ale není stoprocentní a chybět mu dnes (a další minimálně 4 týdny) bude důležitý článek týmu, a jediný levý obránce, Kieran Tierney, který si ve víkendovém zápase s Liverpoolem poranil vazy v koleně. Zápas navíc Arsenalu absolutně nevyšel a ačkoli šel o pauze do šaten za bezbrankového stavu, ve druhém poločase inkasoval hned 3 branky a mohlo to být víc.

Využije tedy Slavia některou z očekávaných chyb domácích? Vsadit si na to můžeš v rámci její výhry, v kurzu 7.00. I remíza by byla cenným výsledkem do odvety, v nabídce ji najdeš s kurzem 4.30. Vítězství domácích si vsaď za 1.54.

Hodně štěstí při sázení!