Slavia může postoupit, stačí 1 gól

Evropská liga promo

Slavia Praha si do odvety v Anglii doma vytvořila solidní pozici díky bezbrankové remíze. K postupu jí stačí jeden gól, bude to však ještě těžký boj.

Zatím vyrovnané zápasy

Leicester – Slavia Praha: nečekaná remíza 0:0 z prvního zápasu dává Slavii šanci do odvety. Pokud vstřelí na půdě soupeře gól, může jí to stačit k postupu, celá strategie však stojí na tom, že to zvládne také vzadu (i když k postupu jí stačí i remíza 1:1). Leicester ale bude více útočit, takže se Slávisté musí mít na pozoru.

Benfica – Arsenal: po remíza 1:1 z Říma se oba celky střetnou také v Athénách, kde budou domácím týmem the Gunners. Je to podobná situace jako v případě Slavie, pokud Arsenal udrží čisté konto, zajistí si postup. Arsenal pod Mikelem Artetou zlepšil obrannou fázi a to právě na úkor vstřelených gólů, takže tuto možnost nelze vyloučit. Benfica navíc v prvním zápase nepůsobila úplně vyladěně.

AC Milán – Červená Hvězda Bělehrad: mnoho fanoušků určitě překvapil výsledek 2:2, který CZ uhrála doma proti AC Milán. Italský tým dvakrát vedl a svůj náskok ztratil až v 93. minutě. I tak to ale není špatná pozice do domácí odvety, k postupu AC stačí i remízy 1:1, nebo 0:0.

Ajax – Lille: i tento zápas je stále otevřený, výhra Ajaxu to ale Lille značně komplikuje, přitom v prvním utkání vedlo až do 87. minuty gólem Weaha. Dva góly Ajaxu ale zmařily mnoho dobré práce a nyní si to francouzský tým bude muset vykopat na půdě soupeře. Díky dvěma brankám musí na přímý postup vyhrát alespoň 0:2, či 1:3.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!