Šlágr kola La Ligy: Barcelona – Atlético Madrid

La_liga_logo_wide

Barcelona se bude dnes večer muset snažit o lepší výsledek, než v minulém zápase proti Celtě Vigo.

Večerní zápasy v horkém Španělsku

Od 19:30 usedni k prvnímu mači z Pyrenejského poloostrova. Mallorca v něm bude hostit právě Celtu Vigo a při současné formě domácích (1 bod z posledních 5 zápasů) se nedá očekávat nic jiného, než jejich prohra, která je v nabídce v kurzu 2.30. Celta totiž potvrdila v zápase s Barcou svou nebezpečnost a prodloužila sérii neporazitelnosti už na 4 zápasy. Ne úplně špatné na tým, který je na 17. příčce ligové tabulky. Výhra domácí Mallorcy je k mání s kurzem 3.44, remíza pak s kurzem 3.14.

Sázkařům úterní zápasy nabízí celkem zajímavé šance, další z nich je utkání Leganes – Sevilla. Aktuálně 4. Sevilla bude na půdě předposledního Leganes favoritem na výhru, kurz na to je 2.08, což se rozhodně vsadit dá. Remíza je něco, co tým Leganes zvládnou uhrát 2x z posledních 3 zápasů, kurz na to, že se jim to povede i dnes je 3.16. Nepravděpodobná výhra domácích je pak v nabídce s kurzem 4.10.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

K titulu je ještě daleko

Vypadá to jako souboj mezi 2 týmy, ale ani Atlético Madrid ještě není bez šance na zisk ligového titulu, aktuálně sice ztrácí na městského rivala 13 bodů, ale pokud by urdželi nastavenou formu 4 vítězství v řadě a naopak Realu a Barce by se forma nepotkávala, mohou titul teoreticky získat. Pravděpodobnější však je, že jej opět získá někdo z výše zmíněné dvojice. Skvělým začátkem cesty k nepravděpodobnému triumfu je dnešní výhra, která je v nabídce s kurzem 4.31.

Barcelona dnes bude chtít dát zapomenout na 2 ztracené body v závěru zápasu s Celtou Vigo, ale proti týmu Diega Simeoneho to bude mít o poznání těžší. Atlético sice střílí průměrný počet branek, ale má druhou nejlepší obranu v lize (po Barceloně). Domácí výhra Barcy je dnes v nabídce s kurzem 1.91.

Další remíza pro Barcelonu, která by byla již 3 ve 4 zápasech, doplňuje základní nabídku s kurzem 3.52. Dokáže Atleti udržet Barcelonu na uzdě?

Kde sledovat La Ligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!