Sic Bo – jednoduchá a zábavná hra s kostkami

Tu a tam není od věci nechat automaty chvíli stranou a vyzkoušet i jiné online hry. Třeba Sic Bo – jednoduchou, ale zábavnou hru, při které hrají prim kostky.

Sic Bo, neboli „pár kostek“, je stará čínská kostková hra využívající jen tři kostky a herní pole v podobě tabulky se spoustou možností sázek. Hráči tipují výsledek umístěním sázky na sázkovou oblast nebo umístěním několika sázek na různé sázkové oblasti.

Vyzkoušejte si hru Sic Bo zdarma přímo na našem webu!

Jak hrát tuto hru? Pro umístění sázky stačí jednoduše kliknout na vybranou sázkovou oblast či oblasti na herním poli. Chcete-li zvýšit sázku, klikněte na jakýkoli žeton, který je na stole již umístěný. Sázku lze samozřejmě i snížit, v tom případě zmáčkněte klávesu „shift“ a vyberte žetony, které jste se rozhodli odebrat. Sázka se následně sníží o vámi aktuálně vybranou hodnotu žetonů. Hru rozehrajte kliknutím na tlačítko „Hod“.

Hrajte online hry s bonusem až 25 000 Kč

Kostkovou hru Sic Bo najdete ve Fortuna Casinu, kde čeká na každého nového hráče uvítací balíček ve výši až 25 000 Kč. Chcete si užívat zábavu při hraní více jak 160 automatů, 9 druhů rulety, blackjacku a dalších stolních her s lákavým bonusem? Účet si jednoduše založíte kliknutím na tento odkaz.

Už jste viděli? Alternativa ke klasickým válcům? Vyzkoušejte Bonus Bowling!