Shaunův systém

Shaunův systém dává hráčům 90% šanci na výhru. To znamená, že po jeho aplikování hráči přibližně v 9 z 10ti spinů zaznamenávají výhru. Princip tohoto systému vychází z čistého faktu, že na ruletě se nachází 36 čísel a 1 nula, dohromady tedy 37 číselných polí.


Oblíbenost:       3 z 5

Výhody:

  • 90% osazení polí na ruletě
  • Slušný poměr sázka/výhra

Nevýhody:

  • Nedá se hrát opakovaně
  • Trvá déle, než si hráč zapamatuje čísla, na která má sázet

Popis systému:

Hráč vezme 66 žetonů a prakticky jimi osází ruletu tak, že volná zbydou pouhá 4 čísla. Z toho tedy ta pravděpodobnost, kterou jsme si uvedli na začátku. Pakliže padne jedno ze 4 holých čísel, hráč prohrává. Ve všech ostatních případech – po vytočení některého ze zbylých 33 čísel však zaznamenává výhru rovných 6 dolarů!

Vzhledem k povaze systému se nedoporučuje používat ho vícekrát za sebou. Aby hráč zvýšil své šance na výhru a zůstal s tímto systémem v plusové bilanci, měl by se spokojit pouze s jedním či dvěma protočeními, následně přejít na jiný výherní systém a k Shaunovu výhernímu systému se vrátit zase až po nějaké době. Jde prostě o nárazové přilepšení.

Podle Shaunova systému hráč vsází přesně tímto způsobem:

  • 36 žetonů umístí na červenou barvu
  • 4 žetony umístí na pomezí (splity) těchto čísel: 0 a 2, 8 a 11, 10 a 13, 17 a 20, 26 a 29, 28 a 31
  • 2 žetony na 3 libovolná čísla z této řady: 4, 6, 15, 22, 24, 33, 35 (pokud má hráč trošku šťastnou ruku a nepadne žádné z čísel, které z řady vynechal, vyhrává 6 dolarů)
  • hráč na jeden spin vsází celkem 66 žetonů

Vsázet se dají i násobky těchto čísel. V tom případě ale musí být vynásobeny všechny sázky stejným číslem – například 72 žetonů na červenou (36×2), 8 žetonů na splity (4×2) a 4 žetony na 3 libovolná čísla (2×2). V případě, že hráč pozapomene na vynásobení některé hodnoty, ztrácí tento systém smysl.

Aby byl Shaunův systém úspěšnější, měl by se hrát na evropské, nebo francouzské ruletě. Americká ruleta má jednu nulu (00) navíc, proto byste na ní zbytečně riskovali.

Hodnocení redakce

Shaunův výherní systém se sice nedá používat pořád a ani není 100% úspěšný, oproti jiným ruletovým systémům však nabízí vyšší výhry. Vzhledem k tomu naše redakce zvolila průměrné hodnocení a udělila mu 6/10.

Tip:
Vyzkoušejte si strategii zdarma v casinu Sazka Hry zde