Sevilla má Ligu mistrů už jistou

La_liga_logo_wide

Ve španělské lize se situace vyvinula tak, že za aktuálně 4. Sevillou se vytvořila obří mezera a tým má tak postup do Ligy mistrů prakticky v kapse.

Sevilla už tedy v uvozovkách nemá o co hrát. Z Ligy mistrů vypadla v minulém kole proti Borussii Dortmund a jak jsme již uvedli, postup do dalšího ročníku má celkem zajištěn. Může samozřejmě výhrou ještě stáhnout náskok třetí Barcelony na čtyři body, ale Katalánci by museli konec ligového ročníku hodně vypustit. To ovšem, vzhledem k tomu, že jsou stále ve hře o titul, není úplně možné předpokládat. Sevilla má navíc pro tento zápas k dispozici v podstatě kompletní kádr.

Celta Vigo je ale nepříjemným soupeřem, o čemž se už přesvědčil nejeden velkoklub. Konečně, i samotná Sevilla tu prohrála své tři poslední ligové zápasy. Naposledy dokázala na Estadio Balaídos vyhrát v prosinci 2016! V dresu domácích ale bude chybět až 6 hráčů: Alvarez, Araujo, Blanco, Mor, Murillo a Solari.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Dnes to tedy bude stejně o nohách, jako o hlavě. Pokud se na hřišti potkají týmy, které budou namotivované zabojovat o každý míč, může z toho být hodně dobrý zápas. Pokud už to Celta vzhledem k Evropě odpískala, Sevilla zřejmě nebude mít příliš důvodů hnát se bezhlavě dopředu a může z toho být klidně i remíza 0:0.

Favoritem na výhru je dnes Sevilla, v kurzu 2.17. Vítězství domácích tam najdeš za 3.60 a remízu za pěkných 3.29.

Zápas začíná ve 21:00 a sledovat ho můžeš na TV Tipsport.

Kde sledovat La Ligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!