Serie A: zápasy Lazia i Interu

SerieA_Italy_logo_2019_2020

Po neúplném odehrání prvního kola se dnes konečně do ligové akce zapojí i Lazio Řím a Inter Milán. První zápas odehraje také Atalanta.

Atalanta zahájí hrací den, svým zápasem na půdě turínského FC, v 15:00. Atalanta byla překvapením minulého ročníku Serie A, skončila totiž na 3. příčce, dala nejvyšší počet branek (98) a nečekaně se tak kvalifikovala do Ligy mistrů. Naopak Turín FC měl rezervu pouhých 5 bodů od pásma sestupu. Dnes jsou kurzy rozdány takto: Turín FC – 4.74, remíza – 4.24, Atalanta – 1.69.

Od 18:00 už sleduj, jak si povede Lazio na hřišti Cagliari. I Lazio se dostalo do Ligy mistrů, bylo jen o skóre za Atalantou na 78 bodech. Cagliari si v prvním kole přivezlo bod ze Sassuola, v minulé sezóně jich nasbírali celkem 45. Lazio je dnes favoritem na výhru a to s kurzem 1.73. Výhru domácích si můžeš vsadit s kurzem 4.70, remízu za 4.01.

V 18 hodin začíná také duel Sampdorie, která přivítá doma nováčka z Beneventa. Sampdoria bohužel začínala ligu na půdě Juventusu a prohrála 3:0, dočká se po pěti ligových zápasech konečně vítězství? Mnoho lepších příležitostí, než dnes, mít asi nebude. V utkání je favoritem, kurz na její výhru je 2.04. Benevento vyhrálo Serii B s náskokem 18 bodů, uvidíme, jak se to promítne do výsledků v nejvyšší divizi. Dnes jsou outsiderem, s kurzem 3.69. Remíza je k mání s kurzem 3.59.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Posledním dnešním zápasem je Inter Milán – Fiorentina. Inter má začátky ligy dobré, vyhrál 5 z posledních 7 úvodních utkání (5/2/0), přičemž v ve všech pěti udržel vzadu nulu. S Fiorentinou zase Inter neprohrál už sedmkrát v řadě (3/4/0). Na výhru Interu si můžeš vsadit s kurzem 1.52, vítězství Fiorentiny si na tiket hoď s kurzem 6.41. Remízu můžeš tipnout díky kurzu 4.43.

Zápas začíná od 20:45 a sledovat ho můžeš na TV Tipsport.

Kde sledovat Serii A? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!