Serie A nabídne skoro celé 11. kolo

SerieA_Italy_logo_2019_2020

Na sedm zápasů z desíti si dnes můžeš vsadit v rámci 11. kola italské Serie A. V akci budou všechny top týmy, dojde i na souboj Inter Milán – SSC Neapol.

Jediný zápas je na programu už od 18:30. Juventus v něm vyzve Atalantu, který v minué sezóně předčila všechna očekávání. Juventus zatím není tak dominantní jako v minulosti, přesto však ztrácí na čelo tabulky pouze 4 body a v lize ještě neprohrál. V minulém zápase se ze značky pokutového kopu dvakrát prosadil Cristiano Ronaldo, přidá další zásah i dnes?

Na výhru Juve je pěkný kurz 1.84! Remíza je k mání za 3.82, výhra Atalanty pak za 4.27.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Inter Milán vyzve ve šlágru kola Neapol. Aktuálně druhý a třetí tým ligy dělí pouze jeden bod, který navíc Neapol dostala odečten z rozhodnutí svazu. Inter vyhrál poslední 4 ligové zápasy a pokud dnes vyhraje, bude mít možnost dotáhnout se na vedoucí AC Milán.

Ten dnes hraje v Janově, proti místnímu FC Janov. Lídři ligy remizovali v minulém kole doma s Parmou 2:2 a dnes si budou chtít udržet tříbodový náskok na čele tabulky. Bohužel jim bude chybět Zlatan Ibrahimovič, ale také Bennacer, Gabbia a Kjaer.

Výhra Interu je v nabídce sázkovek s kurzem 2.22, remíza za 3.52 a výhra Neapole za 3.24. Na vítězství AC Milán si můžeš vsadit s kurzem 1.53. Na domácí FC Janov za 6.24 a na remízku za 4.43.

Všechny zápasy, kromě Juventus – Atalanta, začínají od 20:45.

Kde sledovat Serii A? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!