Serie A končí, dnes nabídne posledních 5 zápasů

SerieA_Italy_logo_2019_2020

Vše podstatné už se v italské Serii A vyřešilo, zbývá jediné. Kdo doplní Spal a Brescii a bude třetím sestupujícím týmem?

Už v 18:00 začne jeden z poslední pětice zápasů, konkrétně Spal – Fiorentina. Spal už hraje jenom o čest, skončí totiž na posledním, 20., místě. Fiorentina hraje o ligovou pozici, skončí někde kolem 10. místa. Favoritem na výhru jsou dnes fialky, s kurzem 1.47. Domácí Spal si můžeš hodit na tiket s kurzem 6.47. Remíza je v nabídce za 4.86.

Zbylé čtyři zápasy začínají od 20:45, patří mezi ně i souboj Bologna – Turín FC. Ani jednomu celku už o nic nejde, Bologna má stejně bodů jako Fiorentina, takže hraje pouze o prize money za finální ligovou pozici, stejně jako Turín FC, který se může vyšvinout až o 2 příčky nahoru. V tomto zápase jsou favoritem domácí, kurz na jejich výhru je 2.20. Remíza je k mání s kurzem 3.99 a výhra Turín FC za 2.96.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Komu ale ještě rozhodně o něco jde je FC Janov, který doma přivítá Veronu. FC Janov je aktuálně na příčce 17 a pokud zaváhá, může se také příští rok hrát Serii B. Verona se ještě může dostat nad Sassuolo, uvidíme, nakolik o to budou hráči veronského klubu stát. Favoritem jsou domácí, s kurzem 1.55 možná právě kvůli jejich nesporné motivaci. Remíza je ohodnocena na 4.52 a výhra Verony na 5.78.

Potíže nastanou především, pokud osmnácté Lecce doma porazí Parmu. Lecce totiž na FC Janov ztrácí pouhý bod, při remíze a prohře Janova by se rozhodovalo na základě vzájemné bilance těchto týmů. Lecce je dnes také favoritem na výhru a to s kurzem 1.53. Na Parmu, která si uhraje klidný střed tabulky, si můžeš vsadit s kurzem 5.81, remízka je k mání s kurzem 4.70.

V posledním zápase se utká Sassuolo (2.03) s Udinese (3.34). I tento zápas „smrdí“ remízou (na níž je kurz 4.02), ale v horkém počasí a bez nezbytné motivace se může prosadit kterýkoli tým. Podaří se to některému z nich?

Kde sledovat Serii A? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!