Seberou Islanders síly k vynucení 7. zápasu?

nhl_logo

New York Islanders se v sérii s Tampou Bay nedaří, stav 0:2 však dokázali stáhnout na 2:3 a dnes si mohou vynutit rozhodující zápas.

K tomu však musí odvrátit „mečbol“, který už Tampa Bay Lightning jeden zápas měli. V předchozím zápase se jim to, i když s trochou štěstí, podařilo. Islanders totiž dokázali vyhrát 1:2 po prodloužení. Prohra 1:4 ve čtvrtém, ale především 8:2 v prvním zápase však dávají větší naději na postup floridskému týmu.

Do zápasu za Tampu nenastoupí kromě Jana Rutty ani Point a Stamkos, na straně Islanders pak budou chybět Cizikas a Kuhnhackl.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Na vítěze tohoto semifinále už čekají Dallas Stars, kteří v pěti zápasech zdolali Vegas Golden Knights a budou tak mít více času na rekonvalescenci a přípravu na finále.

Favoritem je dnes opět tým Lightning, s kurzem rovných 2.00. Výhru New York Islanders si můžeš vsadit s kurzem 3.03, remízu pak za 3.90.

Zápas můžeš sledovat na TV Tipsport, začíná od 02:00 v noci.

Jak využívat TV Tipsport?

Pro sledování přímých přenosů na TV Tipsport si musíš založit uživatelské konto u Tipsportu. Bez toho streamy nespustíš. V případě, že máš založený jen dočasný účet, můžeš sledovat přenosy jen po dobu 7 dní. Po uplynutí této lhůty je třeba dokončit registraci a získat trvalé konto, jinak nebudou přenosy přístupné.

Tip: Jak na úspěšné dokončení registrace u Tipsportu

Po získání plnohodnotného trvalého konta máte sportovní přenosy včetně streamů ze zámořské NHL dostupné kdykoli budete chtít po splnění jediné podmínky – stačí si v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč.

A jak si spustíte první přenos na TV Tipsport? Velmi snadno. Přihlaš se na svůj herní účet u Tipsportu a v hlavním menu klikni na „TV“. Následně si už jen stačí z nabídky přenosu vybrat ten, kterých chceš sledovat.