Odpoledne začíná nová sezóna Extraligy

Hokejová Tipsport extraliga je zpět! Po dohrání Generali Česká Cupu jsou týmy připraveny na novou sezónu domácí nejvyšší hokejové soutěže.

Seberou Islanders síly k vynucení 7. zápasu?

New York Islanders se v sérii s Tampou Bay nedaří, stav 0:2 však dokázali stáhnout na 2:3 a dnes si mohou vynutit...

Golden Knights jsou na pokraji vyřazení

Senzační výsledky Dallas Stars nyní dovedly Vegas Golden Knights na pokraj vyřazení z play-off NHL. Zazáří Stars i dnes a zajistí si...

Poslední zápas hokejového poháru

V odvětě finále Generali Česká Cupu se budou Pardubice snažit otočit nepříznivý výsledek 3:0 z prvního utkání proti Třineckým Ocelářům.

Otřepou se Islanders z nakládačky?

Semifinálová série mezi Tampou Bay Lightning a New York Islanders začala mnohem lépe pro tým z Floridy. Dokáží Islanders zareagovat na těžkou...

Začíná i druhé semifinále play-off NHL

Dnes v noci se do sebe pustí zbývající dva semifinalisté v play-off NHL. V prvním zápase série se představí Islanders proti Lightning.

Plya-off NHL: stále jeden krok do postupu

V obou dnešních čtvrtfinálových duelech jsme se posunuli na skóre 3:2 na zápasy. Dokáží dnes konečně Islanders a Golden Knights postoupit do...

Jsou tu první semifinálové duely hokejového poháru

V Generali Česká Cupu jsme se posunuli do fáze semifinále, kterého se účastní i Pardubice, které otočily nepříznivě začnuvší sérii se Zlínem.

Plya-off NHL: poslední krok do postupu

V obou dnešních čtvrtfinálových duelech jsme na skóre 3:1 na zápasy. Dokáží dnes Islanders a Golden Knights postoupit do semi?

Pardubice jsou na pokraji vyřazení z poháru

Vyřazovací část se v Generali Česká Cupu hraje na dva zápasy. Pardubice mají co dělat, aby otočily prohru 2:4 z prvního utkání.

Registrace do VIP Klubu Vítězů

Je to snadné. Zadejte údaje, potvrďte a je hotovo.