Vyzkoušejte novinku v nabídce Sazka Her. Zdarma i s bonusem

V nabídce Sazka Her najdete další online výherní automat pocházející z populárního vývojářského studia Thunderkick. Jde o hru s názvem Spectra, kterou si můžete v herně od Sazky vyzkoušet zdarma i za peníze.

Je všeobecně známo, že v Thunderkicku umí překvapit, zejména originálním zpracováním svých her. Automat Spectra je toho ostatně důkazem. Černé pozadí, svítící neonové symboly v podobě základních geometrických tvarů a doprovodná hypnotizující hudba. Nic víc. Tahle hra působí skromný, až minimalistickým dojmem, což ovšem neznamená, že byste se při jejím hraní nudili.

Tip: Získejte u Sazka Her 300 Kč jen za registraci a hrajte online automaty s bonusem

Jedná se o pětiválcový automat s 30 pevně danými výherními řadami s návratností 96,4 %. Jako obvykle je k výhře zapotřebí sestavit alespoň tři shodné symboly na sousedících válcích. I ovládání je velmi jednoduché, válce můžete roztáčet ručně, případně si lze nastavit automatickou hru.

Co se týče speciálních funkcí, automat Spectra obsahuje jediný symbol, s jehož pomocí dosáhnete na bonus, i tak si můžete přijít na velké výhry. A to díky multifunkčnímu symbolu Wild, který nahrazuje ostatní symboly a navíc umí kdykoli během hry spustit re-spin. Při zatočení zdarma se pak všechny symboly Wild posunou do prostředního válce, čímž se zvyšuje šance trefit výherní řadu.

Zahrajte si automat Spectra s bonusem pro nové hráče

Novinku u Sazka Her si můžete stejně jako všechny ostatní online hry zahrát zcela zdarma v režimu pro zábavu. Stačí zavítat do herny a automat spustit. Je tady ale také možnost roztáčet válce této originální hry s bonusem 300 Kč, který čeká u Sazka Her na každého nového hráče. Stačí se zaregistrovat a bonus je váš!

Zajímavý související článek: 3 důvody, proč stojí za to vyzkoušet Thunderkick automaty

Nezapomeňte využít ani další akční nabídky u Sazka Her:
Přijďte si do Sazka Her pro letní bonus až 3 000 Kč do hry
Extra páteční bonus: Tisícovka ke vkladu pro každého