Sázky Fortuna

Stručně a přehledně vše o online sázení u sázkové kanceláře Fortuna na jednom místě. Podívejte se, jak si založit účet, jaké možnosti Fortuna sázkařům nabízí a jak zde online sázení probíhá.

Fortuna se pyšní titulem nejstarší sázková kancelář svého druhu v České republice. Byla založena jako jedna z prvních akciových společností po roce 1989 pod názvem Fortuna sázková kancelář a.s. Jedním ze čtyř zakládajících členů byl známý textař Michal Horáček.

Moderní dějiny Fortuny se píší od roku 2009. Tehdy vznikla společnost Fortuna Entertainment Group, která se vypracovala na nadnárodní úroveň. Aktuálně patří k největším poskytovatelům kurzových sázek nejen v České republice i celé střední Evropě.

Jak založit u Fortuny účet

Před uzavřením první online sázky je bezpodmínečná registrace. Vyplněním registračního formuláře na stránkách Fortuny budete mít založené pouze dočasné konto se značnými omezeními a platností 30 dnů.

Pro dokončení registrace je potřeba navštívit pobočku Fortuny, kde pověřený pracovník doplní další potřebné údaje a ověří vaši totožnost na základě platného dokladu totožnosti. Až poté budete mít založený trvalý hráčský účet.

Jaké bonusy Fortuna nabízí

Při registraci nového hráčského účtu máte u Fortuny na výběr ze dvou Vstupních bonusů – 500 Kč bez rizika, nebo až 3 000 Kč za vklad.

S bonusem 500 Kč bez rizika nemůže vaše první sázka prohrát. Pokud nevyjde, Fortuna vám vrátí celou sázku až do 500 Kč. A bonus 3 000 Kč za vklad? Vložte si peníze na hráčský účet a získejte až 3 000 Kč navíc. Bonus máte k dispozici hned po splnění podmínek.

Jak sázet u Fortuny

Fortunou můžete sázet i v případě, že zrovna nejste u počítače či notebooku. Sázet lze na dovolené nebo třeba při čekání na autobus, a to ze svého mobilu. Stačí jen připojení k internetu. Do prohlížeče zadáte adresu Fortuny a díky speciálnímu mobilnímu webu se budete orientovat stejně dobře jako na klasickém počítači.

Fortuna navíc pro sázkaře připravila i mobilní aplikaci pro telefony s operačním systémem iOS nebo Android. Odkaz na stažení aplikace najdete na stránkách Fortuny. Sázení v aplikaci pak probíhá úplně stejně, jako na internetových stránkách.

Kurzová nabídka Fortuny

S Fortunou máte příležitost sázet na bezpočet sportovních akcí, ale také spoustu jiných událostí z oblasti kultury nebo politiky.

Stejně jako ostatní velké české sázkové kanceláře i Fortuna disponuje širokou nabídkou předzápasových i LIVE sázek na zápasy, které se právě hrají. Mezi nimi si jednoduše vyberete kliknutím na KURZOVÉ SÁZENÍ (předzápasové sázky) a SÁZKY LIVE.

V případě mobilního webu a mobilní aplikace Fortuna si předzápasové kurzy rozjedete po kliknutí na SPORTY, kdy se vám zobrazí jednotlivé sporty a soutěže, na které jsou vypsány kurzy. Klinknutím na LIVE se vám zobrazí aktuálně hrané zápasy. Další možností je nechat si vyjet sázkové příležitosti na daný den (ikonka DNES).

Typy předzápasových sázek:

  • SOLO – maximálně jedna sázková příležitost s libovolným kurzem.
  • AKO – minimálně dvě sázkové příležitosti (2-70) s libovolným kurzem, které se navzájem nepodporují.
  • MAXIKOMBI – sázku tvoří minimálně dvě sázkové příležitosti, které se rozdělují do jednotlivých skupin, výši výhry určuje počet uhodnutých skupin.
  • MALÁ DOMŮ – minimální kurz 200:1, maximální kurz na jeden zápas 5:1, při jedné chybě desetinásobek vkladu zpět.
  • EXPERT – AKO – sázka složená z vybraných sázkových příležitostí. Pro jednotlivé ligy je stanovená pevná výše bonusu. Při správném uhodnutí všech příležitostí máte nárok na výhru jako u běžné AKO sázky, navíc ale dostanete vyplacený bonus 30 000 Kč.
  • FALC – minimálně dvě skupiny (2-7), při uhodnutí první skupiny vyhráváte polovinu, druhá polovina přechází jako vklad na následující skupinu.

Sázky LIVE:

LIVE sázky jsou speciálním typem sázek, které uzavíráte na průběžně aktualizované příležitosti u právě probíhajícího zápasu. Kurzy se mění v závislosti na stavu utkání. Vedle běžných sázkových příležitostí najdete v live sázkách i další, specifické.

Ve Fortuně naleznete sekci LIVE sázek i funkci takzvané Rychlosázka. O co jde? Rychlosázka umožňuje kdykoliv rychle podat LIVE SOLO sázku bez ohledu na to, co je na tiketu a přímo z výpisu sázkové nabídky. Funkci je nutné aktivovat. S aktivovanou funkcí můžete zvolit až čtyři sázkové příležitosti souběžně. Každá sázka je uzavřena jako samostatný SOLO tiket.

Při sázení LIVE můžete v přímém přenosu prostřednictvím streamů sledovat přímé přenosy vybraných sportovních utkání, kterých se za rok objeví v nabídce až několik tisíc.