Sázky Fortuna: Kde se sejde Trump s Kim-Čong unem?

Sázky Novinky

Sázková kancelář Fortuna vypsala kurzy na to, kde se poprvé osobně setkají americký prezident se severokorejským vůdcem.

Fortuna, to jsou hlavně sázky na sportovní zápasy. U oblíbené sázkovky si ale můžete běžně vsadit i na významné společenské či politické události. Do skupiny politických sázek patří i speciální série příležitostí týkající se amerického prezidenta Donalda Trumpa a severokorejského vůdce Kim-Čong una. Bookmakeři Fortuny vypsali kurzy, kde se vůbec poprvé potkají. Jejich setkání je totiž podle všeho na spadnutí.

Tip:
Vše o mobilním sázení u Fortuny

Bude to v demilitarizované zóně mezi Severní a Jižní Koreou? Anebo se Kim na chvílí vrátí do švýcarské Ženevy, kde v mládí studoval? Další možností je, že Trump pozve severokorejského vůdce do svého letního sídla na Floridě. Na výběr máte hned několik možností. Fortuna vidí jako nejreálnější variantu tu, kterou jste v našem výčtu uvedli jako první.

Ještě nemáte u Fortuny založený účet? Zaregistrujte se přes tento odkaz a sázejte online s výhodnými kurzy nejen na sportovní zápasy. Fortuna má navíc pro každého nového sázkaře připraven akční bonus v podobě 200 Kč na ruku na první sázky!

 

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0

Sázkové kanceláře

Tipsport

Tipsport

Bonus až 50 000 Kč
SYNOTtip

SYNOTtip

Bonus až 12 500 Kč
Fortuna

Fortuna

Bonus až 25 000 Kč
Chance

Chance

Bonus až 2 000 Kč