Sázkařský maraton o milion u Fortuny. Podívejte se, jak se zapojit

Ve Fortuně se rozhodli zpestřit svým klientům začátek léta. Už v pondělí 1. července odstartuje speciální sázkařský maraton s bankem ve výši 1 000 000 Kč! O podíl z tohoto balíku můžete hrát i vy. Je to velmi snadné.

Jak se do letního sázkařského maratonu zapojit?

Stačí si každý den od 1. do 14. července u Fortuny vsadit online předzápasový tiket alespoň za stovku a v minimálním kurzu 1,5. To je jediná podmínka, jak se do maratonu o podíl z milionového banku zapojit. Když to splníte, odměna vás nemine. A byť jde o začátek letních prázdnin, budete mít z čeho vybírat.

Založte si u Fortuny herní konto a hrajte o podíl z 1 000 000 Kč

Se startem maratonu začne i dlouho očekávaný tenisový svátek a turnaj turnajů – slavný Wimbledon. Blíží start nového ročníku české fotbalové ligy, naplno se rozjíždějí kvalifikace Ligy mistrů a Evropské ligy a nesmíme zapomínat ani na jihoamerický šampionát Copa América či Pohár afrických národů. Sportovní fajnšmekři navíc také dobře vědí, že zanedlouho začne i nejslavnější cyklistický závod světa Tour de France. Příležitostí na co vsadit svůj denní tiket za 100 Kč bude zkrátka víc než dost.

Zaregistrujte se u Fortuny a sázejte s bonusem!

Do maratonu se mohou zapojit sázkaři, kteří mají u Fortuny plnohodnotný a ověřený herní účet. Pokud ho ještě nemáte založený, registraci můžete provést přes tento odkaz. Při registraci si nezapomeňte vybrat některý ze vstupních bonusů.

Tip: Okurková sezona nehrozí. Tři velké fotbalové turnaje, tři sázkařské události