Sazkabet rozbíhá další maraton sázek. Zapojte se!

Sázky Novinky

O slovo se hlásí další kolo čtrnáctidenního sázkařského maratonu. Sazkabet mezi úspěšné vytrvalce tentokrát rozdělí bonus ve výši 250 000 Kč.

Jak se zapojit do maratonu sázek?

Jde o soutěž pro hráče, kteří mají u Sazkabetu založené herní konto. Nečekejte žádná složitá pravidla, je to velmi jednoduché. Vsaďte si každý den u Sazkabetu v období od 6. do 19. března tiket minimálně za 100 Kč na libovolnou příležitost s minimálním kurzem 1,15 a jste ve hře o podíl z mimořádného banku 250 000 Kč. To je všechno. Není třeba žádné další přihlášení ani nic jiného.

Na dni vybraného zápasu nezáleží, místo toho totiž rozhoduje datum, kdy byl tiket vsazen. Do bonusové akce jsou započítávány veškeré předzápasové a live sázky, výjimkou jsou jen kombi sázky. Na paměti je potřeba mít jen určený minimální kurz.

Tip:
Získejte akčí bonus 200 Kč na ruku jen za přihlášení

Pokud se udržíte mezi nejlepšími vytrvalci a úspěšně protnete cílovou pásku maratonu, odměna vás nemine. Co se týče předchozího soutěžního kola, tak na odměnu dosáhlo celkem 1331 sázkařů, každý z nich si přišel na 751 Kč na další sázení. To zní lákavě, co myslíte?

 

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0

Sázkové kanceláře

Tipsport

Tipsport

Bonus až 50 000 Kč
SYNOTtip

SYNOTtip

Bonus až 12 500 Kč
Fortuna

Fortuna

Bonus až 25 000 Kč
Chance

Chance

Bonus až 2 000 Kč