Sázka na triumf Ledecké v kurzu 100:1 se vyplatila

Sázkař Chance vsadil stovku na triumf Ester Ledecké v olympijském superobřím slalomu, zlatá senzace mu zajistila výhru deset tisíc korun.

100:1. Tak vysoký kurz vypsali bookmakeři Tipsportu a Chance na triumf Ester Ledecké v superobřím slalomuna olympijských hrách. Nebylo se čemu divit. Česká hvězda zatím sbírala vavříny a úspěchy hlavně na snowboardu, v Pchjongčchangu ovšem ukázala, že zázraky se opravdu dějí.

Závod vyhrála o jednu setinu sekundy před obhájkyní zlata ze Soči Rakušankou Veithovou a šokovala nejen lyžařský, ale obecně celý sportovní svět. Senzačním triumfem se postarala o jedno z největších překvapení v historii zimních olympijských her!

Tip:
Mobilní aplikace Chance – návod na instalaci

Odvaha se královsky vyplatila

Velkou radost měl z první a dosud jediné zlaté české medaile v Koreji i sázkař Chance, který se toho nebál a na vítězství dvaadvacetileté dcery zpěváka Janka Ledeckého si vsadil stovku. I slabší počtáři si spočítají, že mu na kontě přistále krásná výhra 10 000 Kč!

„Její chvíle měla přece přijít až na snowboardu, ale zrovna v jejím případě jsem si říkal, co kdyby… Je to osobnost s velkým talentem a sebevědomím. V hlavě má jasno a neuvěřitelně na sobě dře,“ citují stránky Chance šťastného tipéra.

Vsaďte si u Chance zdarma za 200 Kč

Ledecká si může z Koreje odvézt domů ještě jeden cenný kov, její parádní disciplína na snowboardu ji totiž teprve čeká. Zacinká další zlato? Chance vidí triumf české hvězdy v paralelním obřím slalomu v lákavém kurzu 1,5. Vsadíte si? U Chance nyní můžete snadno získat zdarma za 200 Kč na sportovní sázení, stačí se zaregistrovat přes tento odkaz.