Sazka Hry se rozrostly o české automaty od Synotu

Herní nabídka Sazka Her se neustále rozšiřuje. Před pár dny přibyly další dvě pecky z dílny vývojářského studia NetEnt, nyní si v osvědčené herně zahrajete zdarma i za peníze také automaty české společnosti Synot.

Sazka Hry vyslyšely volání svých hráčů, kteří si přáli roztáčet na internetu výherní automaty inspirované těmi, jež známe z klasických kamenných kasin. Synot už takových automatů vypustil do světa několik a vy si je můžete vyzkoušet i v herně od Sazky.

Čtěte také: Tři stovky na automaty jen za registraci. Stačí si je vyzvednout!

Prvním z nich je dobře známý tříválcový automat Respin Joker, který se v ostatních českých casinech těší značné popularitě. Jde o naprostou klasiku s ovocnými symboly doplněné o tajemného jokera. Ten v kombinaci se symbolem Wild spouští zatočení zdarma. Při zaplnění všech válců stejným symbolem dojde ke zdvojnásobení vaší výhry. Jednoduché efekty, snadné ovládání a velké výhry – to je Respin Joker.

Druhá z novinek u Sazka Her od Synotu je už přeci jen o něco víc propracovaná. Book of Secrets je automat s 5 válci a 10 pevně danými výherními liniemi inspirovaný starověkým Egyptem a tajemstvím pyramid. Skvělým důvodem, proč tuto hru vyzkoušet, je super bonusová hra s volnými otočkami. Tři symboly Wild se rovnají 10 free spinům. Ještě vyšší výhry pak v tomto režimu přináší na začátku hry zvolený expandující symbol.

Hrajte Synot automaty u Sazka Her s bonusem za registraci

Obě novinky od společnosti Synot si můžete u Sazka Her vyzkoušet zdarma i za peníze. Pokud ještě nemáte v herně založený účet, tak tento krok zvažte. Už za dokončení registrace na vás česká příjemný bonus 300 Kč, který můžete prosázet třeba na zmíněných nových hrách.

Super akce: Bonus 50 % ke vkladu do hry. Víme, kde na vás čeká!