Sazka Hry – Jak získat maximální vstupní bonus 5 300 Kč

Každý nový hráč Sazka Her se může těšit hned na trojici bonusů, které mohou dohromady hodit až 5 300 Kč na roztáčení válců desítek výherních automatů či rulety. Proto jsme si pro vás připravili jednoduchý návod, jak krok po kroku získat maximální výši nabízených bonusů a ani o korunu méně.

  • Bonus 200 Kč za dokončenou registraci

Na dalších 200 Kč se můžete těšit po dokončení plné registrace. To obnáší ověření vašeho emailu, nastavení herních limitů a také ověření vaší totožnosti. Nemusíte se toho bát, ověření provedete snadno online a z pohodlí domova prostřednictvím vaší banky nebo na kterémkoli prodejním místě Sazky.

  • Bonus 100 Kč za první vklad

První z bonusů dostanete ihned po založení herního konta a provedení prvního online vkladu ve výši alespoň 100 Kč. Pod pojmem online vklad se skrývá vklad platební kartou nebo přes bankovní účet. Po vkladu dostanete dalších 100 Kč do hry. Jde o krok, kterým se ověří vaše platební metoda.

Tip: Sazka Hry: Hrajte automaty a ruletu zdarma

  • Bonus až 5 000 Kč za vklad

Jakmile budete mít plnohodnotné herní konto, vyčkejte, až vám přijde nabídka bonusu za další vklad. Jeho princip je jednoduchý. Je jen na vás, kolik peněz si převedete, nicméně pamatujte, že čím větší částka to bude, tím štědřeji vás Sazka odmění. Platí, že získáte vždy 100 % svého vkladu, a to až do výše 5 000 Kč.

Chcete hrát automaty a ruletu v online casinu Sazka Hry s bonusem až 5 300 Kč? Začněte tím, že si přes tento odkaz založíte herní konto, poté už stačí postupovat krok po kroku podle uvedeného návodu.

Už jste viděli? Nabídku Sazka Her rozšířily čtyři nové super výherní automaty