Sazka Hry: Jak na registraci a ověření totožnosti – online

Chcete hrát online hry v herně od Sazky bez omezení a s lákavým vstupním bonusem? Nezapomeňte, že nestačí jen základní registrace, po ní je nutné ještě nechat ověřit svou totožnost. Tento úkon lze provést z pohodlí domova online prostřednictvím vaší banky. Máme pro vás návod.

Jak probíhá registrace a ověření totožnosti u Sazky?

Pokud jste se rozhodli rozšířit řady spokojených hráčů Sazka Her, prvním nezbytným krokem k založení herního konta je vyplnění registračního formuláře. Odkaz na něj najdete ZDE. Po vyplnění základních údajů si nastavíte platební metodu. Za první vklad online (karta, převod) ve výši alespoň 100 Kč dostanete od Sazky dalších 100 Kč do hry.

Následně budete vyzváni k ověření uvedené emailu při registraci a k nastavení herních limitů. V tuto chvíli už máte účet založený, nicméně k plné registraci je zapotřebí provést ještě ověření totožnosti.

Chci si založit účet u Sazky a hrát online hry s bonusem

Ověření totožnosti můžete provést hned dvěma způsoby. Buď navštívíte libovolné prodejní místo Sazky, nebo svou identitu ověříte jednoduše a pohodlně online přes svou banku. Jak na to? V přehledu svého účtu zvolte „Ověřit osobní údaje“ a následně vyberte svoji banku. Po přesměrování do internetového bankovnictví odsouhlasíte bance předání osobních údajů do Sazky pro kontrolu. O výsledku budete vzápětí informováni emailem.

Službu podporují tyto banky: Air Bank, Česká spořitelna (nutnost povolit přístup třetích stran k vašim údajům), Equa bank, ČSOB, ERA a Moneta Money Bank.

Hrajte Sazka hry s bonusem až 5 300 Kč!

Jakmile dokončíte plnou registraci, můžete se těšit na dalších 200 Kč jako dárek. A to není vše. S plnohodnotným herním účtem máte možnost získat 100 % ke svému dalšímu vkladu, a to až do výše 5 000 Kč. Jako nový hráč tak dostanete od Sazka Her na uvítanou celkem 5 300 Kč na hraní výherních automatů či rulety!

Tip: Sazka Hry – Jak získat maximální vstupní bonus 5 300 Kč