Sazka Hry: Jak hrát online automaty a ruletu zdarma

Rádi byste si vyzkoušeli hry v nově spuštěné online herně od Sazky zdarma bez nutnosti vkladu a registrace? Není problém, podívejte se, jak na to.

Jednou z hlavních předností online casin je, že zábavu při hraní her si můžete užívat zcela zdarma, a to jak dlouho jen chcete. Stačí si vybraný automat nebo třeba ruletu spustit v režimu pro zábavu. Možnost hrát zdarma nenabízejí už jen Tipsport Vegas, Chance Vegas či SYNOTtip Casino, ale nově také online herna od Sazky – Sazka Hry.

V nové sekci najdete klasické hry jako ruleta nebo populární automaty Starburst, Gonso´s Quest a Twin Spin. Celkem si můžete vybrat z 25 hracích automatů od předních světových výrobců. Všechny hry z nabídky si můžete vyzkoušet zdarma, aniž byste se museli registrovat. Jak? Je to velmi jednoduché.

Hrajte automaty a ruletu zdarma

Stačí zavítat na herním portálu Sazky do sekce s hrami, následně si vyberte hru, která vás zaujala a klikněte na ni. Hra se vám automaticky spustí v režimu pro zábavu, poznáte to i díky označení v levém horním rohu přímo ve hře. V tomto režimu hrajete za hrací peníze, když vám dojdou, stačí hru opustit a následně si ji zase spustit.

Válce automatů v casinu od Sazky lze nicméně pochopitelně roztáčet také za opravdové peníze. V takovém případě se už ovšem registraci nevyhnete. Má to ale jednu výhodu. Sazka má pro každého nového hráče připraveny zajímavé bonusy 100 + až 3 000 Kč.